נושאים חמים

מבזקים

כינוס ועדת העבודה, הרווחה והבריאות |  פרויקטור הקורונה, רוני גמזו מציג סקירתו בנושא המאבק בנושא נגיף הקורונה. כנסת, ירושלים 19 באוקטבור 2020

גמזו מזהיר: ישנה ירידה משמעותית בבדיקות, לא ניתן יהיה להמשיך בהקלות

טרם התכנסות קבינט הקורונה, הפרויקטור התריע כי ניכרת מגמת ירידה בכמות הבדיקות. "הבעיה נעוצה בהעדר היענות ורצון מצד הציבור להיבדק", הסביר. לדבריו, ללא עמידה במספר הנדרש - "לא ניתן יהיה להמשיך את התוכנית כמתוכנן"

15:23 25/10/2020
ברק רביד

מבזקי חדשות

דווח לנו

גלריית היום

תמונות היום

שגרת קורונה

עוד בשגרת קורונה

וואלה! NEWS

נושאי צבא וביטחון, פרשיות על סדר היום, חדשות ודיווחים מהנעשה במסדרונות הממשלה, איכות הסביבה, תחזית מזג האוויר, משברים כלכליים, מדיניים ואקולוגיים, בחירות במדינות העולם ועוד. וואלה! NEWS, אתר החדשות הגדול במדינה, מגיש לכם את כל העדכונים השוטפים בישראל ובעולם. עם כתבים הפרושים בכל רחבי הארץ, באירופה ובארצות הברית, עם חדשות וצילומים חיים היישר מזירות האירועים ועם התראות מידיות היישר לטלפון הנייד, וואלה! NEWS מנגישה לכם את המידע הדרוש. אולפן וואלה! NEWS מלווה כל אירוע חשוב ומספק כיסוי מידי לאירועים הדרמטיים, המתוכננים והפתאומיים כאחד, אותם מלווה מגוון רחב של פרשנים ומומחים. עדכונים שוטפים באתר, בפייסבוק, בטוויטר ובאפליקציית וואלה! NEWS באייפון ובאנדרואיד.

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully