וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נושאים חמים

מבזקים

תיעוד אווירי של המבצע להכנסת סיוע הומניטארי לצפון רצועת עזה, המראה כיצד ההמון פלסטיני התנפל על המשאיות וכתוצאה מכך נהרגו עשרות מצפיפות, דוחק ודריסה. דובר צה"ל

חמאס טוען: יותר ממאה הרוגים ומעל 700 פצועים בהכנסת משאיות סיוע לעזה

האירוע החל כשכנופיות פלסטיניות השתלטו על משאיות, והחלו לבזוז אותן. הנהגים שנבהלו החלו לנסוע דרך ההמון שהתקהל במקום, ודרסו רבים, שהחלו לנוס על נפשם. האירוע התרחש סמוך לעמדת צה"ל, שם החיילים ירו לאחר שחשו סכנה. צה"ל: "רוב ההרוגים - מדריסה ודוחק"

עודכן: 14:33 29/02/2024
אמיר בוחבוט

מבזקי חדשות

דווח לנו

צבא וביטחון

שני נרצחים ופצוע נוסף בפיגוע הירי בעלי, שני מחבלים נוטרלו

עודכן: 17:51 29/02/2024
שלומי הלר ואמיר בוחבוט
עוד בצבא וביטחון

וואלה!

נושאי צבא וביטחון, פרשיות על סדר היום, חדשות ודיווחים מהנעשה במסדרונות הממשלה, איכות הסביבה, תחזית מזג האוויר, משברים כלכליים, מדיניים ואקולוגיים, בחירות במדינות העולם ועוד. וואלה!, אתר החדשות הגדול במדינה, מגיש לכם את כל העדכונים השוטפים בישראל ובעולם. עם כתבים הפרושים בכל רחבי הארץ, באירופה ובארצות הברית, עם חדשות וצילומים חיים היישר מזירות האירועים ועם התראות מידיות היישר לטלפון הנייד, וואלה! מנגישה לכם את המידע הדרוש. אולפן וואלה! מלווה כל אירוע חשוב ומספק כיסוי מידי לאירועים הדרמטיים, המתוכננים והפתאומיים כאחד, אותם מלווה מגוון רחב של פרשנים ומומחים. עדכונים שוטפים באתר, בפייסבוק, בטוויטר ובאפליקציית וואלה! באייפון ובאנדרואיד.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully