נושאים חמים

מבזקים

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין במהלך הצהרתו בטקס הצהרת אמונים של 54 שופטים ורשמים בבית הנשיא 26 בינואר 2021. צילום מסך, אתר רשמי

ריבלין: קווים אדומים נחצים, תקיפת מערכת המשפט והדרג המקצועי - פוליטית

נשיא המדינה התייחס בטקס השבעת שופטים במשכנו בירושלים למתקפות על מערכת המשפט ועל הדרג המקצועי במשרדי הממשלה. לדברי הנשיא תקיפת מערכת המשפט הפכה למשתלמת פוליטית וכי קווים אדומים נחצים ביחס כלפיה. "בשם מה שמכונה 'משילות', נחצים גבולות"

11:48 26/01/2021
דניאל דולב

מבזקי חדשות

דווח לנו

הקורונה בישראל

 • נדבקים

  4,868
  2,474+ מאתמול
 • חולים קשים

  1,140
  88- מאתמול
 • מונשמים

  358
  42+ מאתמול
 • מתים

  4,419
  58+ מאתמול
 • מתחסנים

  2,667,000
  226,000+ מאתמול
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully

גלריית היום

תמונות היום

שגרת קורונה

עוד בשגרת קורונה

וואלה! NEWS

נושאי צבא וביטחון, פרשיות על סדר היום, חדשות ודיווחים מהנעשה במסדרונות הממשלה, איכות הסביבה, תחזית מזג האוויר, משברים כלכליים, מדיניים ואקולוגיים, בחירות במדינות העולם ועוד. וואלה! NEWS, אתר החדשות הגדול במדינה, מגיש לכם את כל העדכונים השוטפים בישראל ובעולם. עם כתבים הפרושים בכל רחבי הארץ, באירופה ובארצות הברית, עם חדשות וצילומים חיים היישר מזירות האירועים ועם התראות מידיות היישר לטלפון הנייד, וואלה! NEWS מנגישה לכם את המידע הדרוש. אולפן וואלה! NEWS מלווה כל אירוע חשוב ומספק כיסוי מידי לאירועים הדרמטיים, המתוכננים והפתאומיים כאחד, אותם מלווה מגוון רחב של פרשנים ומומחים. עדכונים שוטפים באתר, בפייסבוק, בטוויטר ובאפליקציית וואלה! NEWS באייפון ובאנדרואיד.

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

  walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully