"אור גדול": לוח שנה עם תמונות ילדים בעלי צרכים מיוחדים הופק לחג

רשת "צהר הלב" הוציאה לפעול את היוזמה וגייסה 12 ילדים וילדות מהציבור החרדי הלומדים בחינוך מיוחד לצילום מיוחד לקראת ראש השנה. אביו של אחד המשתתפים בצילומים סיפר כי הם הפיחו שמחה בבנו: "שידעו עד כמה הילדים שלנו מיוחדים וגאים"

"כל אחד הוא מיוחד, זה המוטו שלנו". מתוך לוח השנה של "צהר הלב" (צילום: אתר רשמי, אסנת אדרי)

לוח שנה ועליו תמונות של ילדים בעלי צרכים מיוחדים הופק לקראת השנה העברית החדשה. את היוזמה הוציאה לפועל רשת "צהר הלב" לחינוך מיוחד. בלוח השנה מופיעים 12 ילדים וילדות מהציבור החרדי בין הגילים 12-3 הלומדים בחינוך מיוחד, מרביתם מאובחנים בתסמונת דאון.

הלוח יופץ למורים, מטפלים ועובדים סוציאליים. מנכ"ל החברה, ישראל קורניק, אמר כי "הילדים והילדות הם הלב של רשת 'צהר הלב', וכל אחד הוא מיוחד. זה המוטו שלנו, המוטו מלווה אותנו גם בהכנת לוח שנה זה, כהזדמנות לתת לילדים ביטוי ובמה בגאון, במה שתאפשר להם לממש את הפוטנציאל הטמון של כל אחד ואחת מהם ולהעניק להם את החיים הטובים ביותר עבורם".

"הזדמנות לתת לילדים ביטוי ובמה בגאון". תמונה מתוך לוח השנה שנוצר (צילום: אתר רשמי, אסנת אדרי)

מירב, אמא של עילי, סיפרה כי שמחה על ההזדמנות שבפרויקט. "כששמענו שיש אפשרות להשתתף בלוח שנה שמחנו מאוד. באמצעותו רבים יכולים לראות את עילי שלנו כמו שאנחנו רואים אותו - אור גדול". אמיר, אבא של ילד אחר שהשתתף בצילומים, הוסיף כי הצילומים הפיחו שמחה בבנו. "הוא זרח ושמח במהלך ימי העבודה על פרויקט לוח השנה. כשראינו כמה הוא מתרגש היה לנו ברור שלא תהיה לנו בעיה עם חשיפת הלוח ברבים - שידעו עד כמה הילדים שלנו מיוחדים וגאים".

עוד בוואלה!

השר כץ בעצרת האו"ם: "עלינו לעצור את איראן כדי למנוע מלחמה"

לכתבה המלאה
"הוא זרח ושמח במהלך ימי העבודה". תמונה מתוך לוח השנה (צילום: אתר רשמי, אסנת אדרי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully