לאחר שתבעה אלפי שקלים - סלקום תמחק את החוב לפגוע הנפש

בוואלה! NEWS פורסם כי חברת הסלולר תבעה בהוצאה לפועל את מ', המוכר כנכה 100%, לאחר שלטענתו חויב בגין מכשיר חדש בניגוד לרצונו. עם השנים החוב תפח, וכעת בחברה החליטו לסגור את התיק. סלקום: "לאור רגישות המקרה, יצרנו קשר כדי לבטל את החוב"

04/06/2019
יואב איתיאל

לאחר הפרסום בוואלה! NEWS, חברת סלקום החליטה השבוע לחזור בה מתביעת אלפי שקלים נגד פגוע נפש, גבר בן 33 המוכר כבעל 100% נכות. חברת הסלולר תבעה את מ' בהוצאה לפועל לאחר שלטענתו נכנס לסניפה בכרמיאל במטרה לתקן את הטלפון הנייד שלו, אך יצא מהסניף עם טלפון חדש - וחויב בעסקה חדשה בניגוד לרצונו. האירוע התרחש לפני כחמש שנים, וסלקום דרשה ממנו את הכסף בעבור הנייד שכלל לא רצה ומעולם לא השתמש בו.

הדיון, שלא יתקיים, היה אמור להתקיים היום (שני) בבית משפט השלום בחיפה. חברת סלקום, באמצעות עו"ד אהרון בראלי ממשרד אריה חגי עורכי דין, המייצג אותה בהליכי הוצאה לפועל וגבייה, פנתה לשופטת מיכל פרבר בבקשה לבטל את הדיון שנקבע בעניין.

עוד בוואלה! NEWS:
אביו של מג'די חלבי: 10 מיליון דולר למוצאי הגופה? "אני המום"
בנשר מודאגים אחרי חיסול העבריין: "כל העיר שמעה את הפיצוץ"
העלאת כוננות והעברת מיגוניות: דריכות בצה"ל מול איום הטילים בצפון

חובו לסלקום יבוטל, מ' והמכשיר הסלולרי(צילום: יואב איתיאל)

עו"ד בראלי ועו"ד זיו אור המייצג את פגוע הנפש מ', המטופל בבית החולים הפסיכיאטרי מזור ליד עכו, מטעם הסיוע המשפטי של משרד המשפטים, הסכימו ביניהם כי מבלי להודות בטענה כלשהי, יתבקש בית המשפט להורות על מחיקת התביעה ללא צו להוצאות. סלקום התחייבה להגיש בקשה לסגור את תיק ההוצאה לפועל שניהלה כנגד מ'.

כפי שפורסם בוואלה! NEWS, בנובמבר 2014 נכנס מ' לסניף סלקום בכרמיאל לתקן את הטלפון הנייד שלו, והוא טוען שבסניף אמרו לו שאי אפשר לתקן אותו ונתנו לו מכשיר חלופי במקומו, חדש מהתצוגה. סלקום טוענת כי רכש אותו. הוא טוען כי חתימתו זויפה. למחרת הגיע לסניף להחזיר אותו אבל סורב. שנים שהוא שומר את הטלפון המדובר בביתו, ללא שעשה בו שימוש אף לא לשנייה אחת.

במהלך השנים סלקום אפילו הסכימה לקבל ממנו את המכשיר בחזרה, אבל זה לא קרה. סלקום פתחה תיק בהוצאה לפועל כנגד מ' החי מקצבת נכות של כ-3,300 שקלים בחודש, החל הליך בבית המשפט והחוב תפח וגדל עד ליותר מ-4,300 שקלים. אולי רק "קצר בתקשורת" בין חברת התקשורת לפגוע הנפש עומד ברקע הפרשה הקפקאית הזו.

עוד באותו נושא

חתימה מזויפת וחוב של אלפי שקלים: כך הסתבך פגוע הנפש עם סלקום

לכתבה המלאה
מכשירו של מ'(צילום: יואב איתיאל)

מ' היה נרגש כששמע על סגירת התיק אחרי שנים של תסכול מההתמודדות מול החברה. "אני מאושר מאוד שהתביעה כנגד מרשי נמחקה", מסר עו"ד זיו אור בתגובה. "הייתי מאושר בהרבה לדעת כי החברות החזקות במשק כדוגמת סלקום, נוהגות בהגינות צרכנית כלפי לקוחותיהם, קל וחומר כאשר מדובר בלקוחות מוחלשים. זאת ללא התערבות של עורכי דין וגורמי סיוע אחרים".

מחברת סלקום נמסר לוואלה! NEWS: "מדובר בחוב משנת 2014. החברה אישרה כבר אז ללקוח לבטל את העסקה, הדברים הוסברו ללקוח ולאמו, אולם הם לא ניגשו למרכז השירות לבטל העסקה ולכן החיובים הצטברו. לאור רגישות המקרה, יצרנו קשר עם בא כוחו של הלקוח לביטול החוב ולסגירת התיק".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully