נבואה תנ"כית חדשה - סוף העולם יגיע היום

יום מותו של משה, יום תחייתו של ישו, כוכב הלכת צדק, החתונה המלכותית והסרט "עולם היורה: נפילת הממלכה" - כולם עזרו למספר גדול מאוד של מאמינים להיות בטוחים שהיום הוא היום האחרון של האנושות כפי שהכרנו אותה

21/06/2018
איך יגיע סוף העולם? יש כמה אפשרויות (מערכת וואלה! News. בימוי וקריינות: אביב אברמוביץ')

בסרטון - איך יראה סוף העולם?

נוצרים רבים מאמינים שבסוף העולם יגיע יום הדין (הרפטואר) בו ישו ישוב לכדור הארץ וכל מאמיניו יעלמו בהרף עין ויעלו לשמיים - אולם כל זה יקרה לאחר תקופה סוערת שתחל בשבע שנים של שלום ואחווה מסביב לעולם ואחריהן שלוש שנים וחצי של מלחמה עולמית ומגיפות נוראיות. מתי כל זה יקרה? ובכן, אם אתם בוחרים להאמין לסטיבן פלטשר, שעוקב אחרי אירועים שיכולים לסמן את קץ האנושות - כל זה יתחיל היום, 21.6.2018.

"הזמן הגיע לקיצו והגיהנום יתחיל אחרי ה-21 ביוני 2018", הוא כתב באתר שלו והסביר שמספר של גורמים עזרו לו להגיע לנבואה המדויקת הזאת שתתרחש ביום היפוך הקיץ (היום הארוך של השנה) שמסמן את סוף האביב ותחילת הקיץ. "לאנשים רבים היו חלומות וחזיונות שהרפטואר תתרחש זמן קצר לאחר מותו של בילי גרהאם (כומר אוונגליסטי נודע). בילי גרהאם הלך לעולמו השנה באותו יום של משה, ה-21 בפברואר. זה יוצא בדיוק ארבעה חודשים - 120 ימים לפני ה-21 ביוני. זה מסתדר בדיוק עם 120 היובלות שעברו מאז הבריאה ו-120 השנים שחי משה. 120 הוא מספר חשוב מאוד. הוא כפולה של 12 - יש לנו 12 שליחים של ישו ו-12 כוכבים על הכתר של אשת קץ הימים שמוזכרת בפרק 12 של חזון יוחנן".

לפני שאתם נלחצים - הנה עוד כמה נבואות סוף עולם שלא התממשו
הפסוק שקובע שהעולם ייחרב בעוד שלושה חודשים
היכונו לסוף העולם: הברית החדשה צופה ארמגדון בשנת 2018
נוסטרדמוס בנבואה מפחידה לשנת 2018: סוף העולם קרוב?

עוד באותו נושא

אפשר לנשום לרווחה: סוף העולם לא הגיע

לכתבה המלאה
בקרוב?(צילום: אתר רשמי)

צריכים עוד "הוכחות"? בבקשה

אם זה לא מספיק עבורכם, הוא מוסיף ומציין עוד חישובים שעזרו לו להגיע לתאריך ה-21 ביוני -
- חלפו 10 חודשים בדיוק מאז ליקוי החמה של אוגוסט 2017.

- חלפו חודש ו-20 ימים מיום מותו של צ'אק מיסטלר (עוד כומר אוונגליסטי נודע).

- חלפו 99 ימים מיום מותו של סטיבן הוקינג.

- חלפו 33 ימים מיום החתונה המלכותית. הנסיך הארי הוא בן 33. ישו היה בן 33 כשחזר מהמתים.

כן. גם החתונה שלהם קשורה(צילום: רויטרס)

רגע. יש עוד

- חלפו 6 שנים, 6 חודשים ו-6 ימים מיום מותו של האתיאסט הידוע לשמצה כריסטופר היצ'נס.

- ב-21 ו-22 ביוני יש חיבור שמיימי בין כוכב צדק (המסמן את ישו) לבין הירח (המסמן את הכלה/הכנסייה) בקבוצת הכוכבים מאזניים - המסמלת את מקום מושבו של המשיח.

- הסרט "עולם היורה: נפילת הממלכה" עולה לאקרנים ב-22 ביוני, 2018. לפי חזון אחרית הימים כאשר המאמינים יעלו לשמיים, השטן ומלאכיו יירדו לכדור הארץ - כלומר הממלכה שלהם תיפול.

כן. גם הסרט "עולם היורה: נפילת הממלכה" הוא חלק מההוכחה(צילום: Giphy)

"מקריות? לא נראה לי" אמר פלטשר והוסיף "הסיכוי שכל המאורעות האלה יתרחשו בדיוק באותו יום במקרה זה בלתי סביר לפי חוקי ההסתברות ולכן אני מאמין שהפ??נ?ט?קו?ס?ט (היום בו תרד רוח הקודש) ויום הדין יגיעו בדיוק (או בסביבות) ביום חמישי של התורה היהודית, כלומר ה-21-22 ביוני, ביום השישי של הירח הרביעי".

אתם אולי תתפלאו, אבל יש רבים שמאמינים לנבואה הזו. אם תקלידו ביוטיוב "Rapture: June 21, 2018" תקבלו לא פחות מ-87 אלף תוצאות עם סרטונים שמסבירים שהאפוקליפסה קרובה - ומיליוני אנשים כבר צפו בהם.

בסרטון הזה למשל צפו כבר מיליון וחצי איש

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully