באושר ובכאב: נישאה הצעירה שאיבדה את אביה ואחיה בפיגוע

במעמד הרב הראשי התחתנו הערב אריאל ביגל ושרה תחיה ליטמן - שאביה יעקב ואחיה נתנאל נרצחו בפיגוע ירי ליד עתניאל לפני שבועיים כשהיו בדרך לשבת חתן. לאירוע הגיעו אלפים, בהם גם אשת ראש הממשלה

26/11/2015
עריכה: טל רזניק

אושר מהול בכאב: בבנייני האומה שבירושלים התקיימה הערב (חמישי) חתונתם של אריאל ביגל ובחירת לבו שרה תחיה ליטמן, שאיבדה את אביה יעקב ואת אחיה נתנאל בפיגוע הירי ליד עתניאל לפני כשבועיים.

האירוע אמור היה להתקיים ארבעה ימים אחרי הפיגוע, אך נדחה בשל השבעה. בני המשפחה הזמינו את הציבור הרחב להשתתף עמם בשמחה, ובשל ההיענות הגבוהה נפתח החל מ-22:00 אולם נוסף במקום לטובת האלפים הצפויים להגיע לשמח את הזוג. אשת ראש הממשלה שרה נתניהו הגיעה אף היא לברך.

עוד בנושא
בדרך לשבת חתן נרצחו חותנו וגיסו לעתיד: "נחזיר את השמחה למשפחה"
"מסרבים להבין": האב ובנו שנרצחו ליד עתניאל הובאו למנוחות
"כל הרצפה התמלאה בדם": משפחת ליטמן משחזרת את פיגוע הירי

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
ליטמן, לקראת חתונתה(צילום: אתר רשמי, פייסבוק)

טקס החופה שערך ראש ישיבת "מרכז הרב", הרב יעקב שפירא, התקיים בנוכחות בני המשפחה, שדחו בקשות של אישי ציבור שרצו להשתתף בו. ברכות הקריאו הסבים של הכלה. עוד כיבדו בנוכחותם, הרב הראשי לישראל דוד לאו והרב הראשי לירושלים שלמה עמאר.

בעלי האולם אף תרמו כיבוד רב עבור המשתתפים הרבים, בהם שליח חב"ד מאוסטרליה שטס ארצה במיוחד עם מתנת חתונה לבני הזוג מטעם קהילת חב"ד במדינה.

דודה של הכלה, אהרן ריגלר, סיפר על התחושה המעורבת והקשה הערב. "החיבוק החם והעצום שהזוג מקבלים מגיע לשיאו בחתונה שמחה ומאושרת", אמר. "מהחתונה ייעדרו רבי יעקב ובנו נתנאל. הכאב תמיד קיים אבל השמחה על הקמת משפחה חדשה תתעצם ברגעים האלו". הוא הוסיף כי "הידיעה והתחושה, כמו ששרה תחיה אמרה בהלוויה, שהיא יודעת שהם יסתכלו מלמעלה וישמחו בשמחתה, נותנת כוח לזכור את האובדן ולשמוח עם כולם".

ליטמן וביגל(צילום: באדיבות המשפחה)

"אנחנו חייבים להמשיך הלאה. לא ניתן להם לעצור את החיים שלנו. אנחנו נמשיך, נתחתן, נחזיר את השמחה למשפחה, נקים בית, נמשיך את הדרך שהם התחילו, נלך לאורם אבל אנחנו לא יכולים לעצור באמצע. חייבים להמשיך לחיות", אמר ביגל אחרי הפיגוע.

הלווייתם של יעקב ונתנאל ליטמן(צילום: נועם מושקוביץ)
המכונית של משפחת ליטמן שנקלעה למארב מחבלים ליד עתניאל(צילום: ספק 500)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully