פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פואד על הטור של אלדד יניב: "לא ראוי להתייחסות"

   חבר הכנסת הוותיק והמועמד לנשיאות מגיב לטענותיו של העיתונאי ועורך הדין במגזין סוף השבוע של וואלה!, לפיהן הפנה אליו לקוחות בתמורה לייעוץ משפטי. "חבל לבזבז זמן"

   פואד על הטור של אלדד יניב: "לא ראוי להתייחסות"
   צילום: ערוץ 10 (מתוך "המטה" עם נדב פרי)

   חבר הכסת והמועמד לנשיאות, בנימין (פואד) בן אליעזר, מגיב לטור של העיתונאי ועורך הדין אלדד יניב במגזין סוף השבוע של וואלה!, שבו טען כי בן אליעזר הפנה אליו לקוחות בתמורה לייעוץ המשפטי שהעניק לו. "זה אפילו לא ראוי להתייחסות", אמר בן אליעזר שהתארח בתכנית "המטה" בערוץ 10" עם נדב פרי ששודרה היום (שבת) בשעה 17:00. "אני לא מוכן לדבר על זה".

   בנימין (פואד) בן אליעזר ואלדד יניב (יח"צ , יואב דודקביץ' ונמרוד סונדרס)
   בן אליעזר ויניב (צילומים: יואב דודקביץ' ונמרוד סונדרס)

   כשהעיתונאי גדעון לוי שהתארח גם הוא באולפן הקשה על בן אליעזר ושאל אותו מדוע אינו תובע את יניב דיבה אם הדברים אינם נכונים, השיב חבר הכנסת הוותיק: "זה לא ראוי אפילו לזה". הוא הסביר: "אם אני אתחיל להתייחס לכל מי שאומר עלי משהו ואתחיל לתבוע אותו, לא נצא מזה. אין לי מה לומר על האיש הזה. חבל לבזבז זמן".

   טורים נוספים של אדד יניב בוואלה!:
   הפחדות ואיומים: הפוליטיקאים שמנסים להשתיק עיתונאים
   הסיפור האמיתי: מי גנב לנתניהו את השלטון?
   המפקד נתן את הפקודה: נקמה

   בטור השבועי שפורסם ביום חמישי האחרון במגזין סוף השבוע של וואלה! תיאר יניב את יחסיו הקרובים עם בן אליעזר, שהתקרבו לאחר שהאחרון הפסיד בפריימריז לראשות העבודה ב-2001. "'תהיה קרוב, עם פואד יהיה לך טוב", אמר לי בן אליעזר באותן השנים, כשמשרדי התרחב והשמין, מלקוחות שהוא לא הפסיק להזרים", כתב יניב. "עוד עיריות ועוד מועצות מקומיות ואזוריות ועוד מפעלים ביטחוניים ועוד תיקים שמנים. כל החברים. כל המכרים. כל מה שהיה בשליטה אצלו או מי שעשה לו מיפקד במפלגה, דפק כרטיס גם אצלי במשרד, קיבל ייעוץ משפטי ושילם שכר טרחה".