"את יפה ככה עם כל הדם": תקף באכזריות את גרושתו כי חשד שבגדה בו

כתב אישום חמור הוגש נגד אושר אפשטיין בן 23 מי-ם שנאשם כי הכה את זוגתו לשעבר, משך בשיערה, שבר אצבע בכף ידה וחנק אותה. על פי האישום, אפשטיין איים כי "ישבור לה אצבע אחר אצבע" עד שתספר לו אם ניהלה קשר עם אדם אחר. הפרקליטות תבקש להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

  • תקיפה
  • ירושלים
אושר אפשטיין (צילום: אתר רשמי, באדיבות אתר פוסטה)

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (שלישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אושר אפשטיין, בן 23 מירושלים, בגין תקיפה הגורמת חבלה בכוונה מחמירה, איומים, מעשה מגונה תוך גרימת חבלה והתעללות שביצע באשתו לשעבר לאחר שהתגרשו.

על פי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד מיכל אזולאי מפרקליטות מחוז ירושלים, במהלך 2019 על רקע חשדותיו של הנאשם כי המתלוננת בגדה בו, הכה הנאשם את המתלוננת בכמה מפגשים, משך בשיערה, דחף את ידיו בכוח לפיה וחנק את המתלוננת בחוזקה. לאחר שעזבה את ביתו דרש ממנה לשוב אליו ואיים לשרוף לה את הבגדים אם לא תשוב.

באחד המפגשים ביוני 2019 נוכח חשדו המתמשך כי המתלוננת בוגדת בו, גמלה בליבו של הנאשם החלטה לפגוע במתלוננת פגיעה חמורה בגופה. לשם הוצאת התוכנית לפועל, בשעת לילה מאוחרת הוביל הנאשם את המתלוננת לעבר תא עשוי בטון הנמצא במקום מבודד בחצר בית ספר. שם הכה הנאשם בעוצמה בפניה של המתלוננת.

עוד בוואלה! NEWS:
ועדת ההיתרים דחתה את בקשת נתניהו לסיוע במימון הגנתו המשפטית
עורך דינה של בת ה-7: ביטול האישום הוא הפקרות, הילדה שבורת לב
בן גביר הודיע לפרץ: עוצמה יהודית לא תרוץ במסגרת איחוד מפלגות הימין

עוד באותו נושא

בזמן שאחזה בבנם התינוק: בן 27 חשוד שתקף את בת זוגו

לכתבה המלאה
לאחר שעזבה את ביתו דרש ממנה לשוב אליו ואיים לשרוף לה את הבגדים. בית המשפט המחוזי בירושלים (צילום: עומר מירון)

הנאשם תפס את המתלוננת בשיערה ומשך אותה לתוך התא, והחל להכות אותה תקיפה אכזרית וממושכת בכל חלקי גופה, שנמשכה על פני שעה וחצי וגרמה לה חבלות חמורות. הנאשם תקף שוב ושוב את המתלוננת, איים עליה שיהרוג אותה, תפס את אצבעה של המתלוננת משך אותה בחזקה לאחור עד ששבר אותה ופרק אותה ממקומה. לאחר מכן, תפס את ידה השמאלית של המתלוננת ואיים עליה כי ישבור לה אצבע אחר אצבע עד שתספר לו עם מי בגדה בו. הנאשם המשיך לתקוף את המתלוננת, סטר לה, דחף אותה אחורה, הניח את שתי ידיו על צווארה וחנק אותה. בהמשך ביצע בה מעשה מגונה תוך גרימת חבלה.

בחלוף שעה מעת תחילת האירוע, למרות תחנוניה הנשנים של המתלוננת, הנאשם לא חדל ממעשיו. הנאשם איים עליה: "אולי אני אשרוף לך את הפנים". לאחר מכן, הוציא הנאשם מצית וכן איים עליה כי ימצא חפץ חד ויחתוך את פניה. המתלוננת ניסתה להניא את הנאשם ממעשיו, אולם הנאשם לא נענה לתחנוניה, אחז במצית הדולקת והצית את חלקו הקדמי של שיער המתלוננת המונח על מצחה עד שהגיע לשורש השיער. במהלך המתואר, אמר הנאשם למתלוננת: "את יפה ככה עם כל הדם". לאורך האירוע המתואר, חזר הנאשם ואיים על המתלוננת כי זהו יומה האחרון וניסה לשכנע אותה לספר לו עם מי בגדה בו תוך שאמר לה כי אם תגיד לו עם מי בגדה בו, תסבול פחות.

הפרקליטות מבקשת לעצור את אפשטיין עד תום ההליכים המשפטיים נגדו לאור העובדה כי לאפשטיין שלוש הרשעות קודמות בגין עבירות קשירת קשר לפשע, שוד, פציעה, חבלה כשהעבריין מזויין, השמדת ראיות והפרת הוראה חוקית, התפרצות למגורים לבצע עבירה, גניבת כרטיס חיוב, הונאה בכרטיס חיוב, החזקת סכין ופציעה או חבלה זדונית שלא כדין. כמו כן, נגד אפשטיין תלוי ועומד כתב אישום בעבירות של תקיפה חמורה ותקיפה הגורמת חבלה של ממש. בגין הרשעות אלו ריצה למעלה מ-7 שנות מאסר. נוסף לכך, נגד אפשטיין אף תלוי ועומד מאסר על תנאי בר הפעלה, עבירה של אלימות פיזית כלפי גוף אדם, עבירת שוד וגניבה, עבירה של הפרת הוראה חוקית ועבירות של שיבוש עשיית משפט.

עופר אשכנזי מהסנגוריה הציבורית שמייצג את הנאשם בתקיפת אשתו לשעבר מסר כי "אנחנו נלמד את חומר החקירה ונגיב בבית המשפט. מכחיש את המעשים המיוחסים לו".

(עדכון ראשון: 12:01)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully