בני הזוג ממבוא מודיעים שאיבדו הכול בשריפה נישאו: "סגרנו מעגל"

  אליאורה וירדן איבדו את כל רכושם בשריפת הענק ביישוב מבוא מודיעים, שכמעט כולו נחרב כליל. גם שמלת הכלה שהוכנה לקראת חתונתם נהרסה. הערב, למרות הקשיים, הם נישאו כמעט כפי שתכננו. "אנשים מכל הארץ נרתמו לעזור", סיפרו. "למרות החורבן - אנחנו מקימים בית בישראל"

  עריכה: ליר שפיגלר

  "למרות הכול, עשינו את זה" - כך אמר היום (ראשון) ירדן לבחירת ליבו אליאורה ריצ'מן, בעודו לובש את חליפת החתן. את הדברים אמר לה ירדן כשבא לאסוף אותה מסלון הכלות "ראומה ויואל שמלות" בקרית אונו, שנרתם והשאיל לאליאורה את שמלת הכלה. השניים איבדו את ביתם בשריפת הענק במבוא מודיעים לפני כעשרה ימים, והערב אחרי כל התלאות שעברו בדרך, החתונה התקיימה כמעט על פי התכנון. "לחשתי לה שאני אוהב אותה ושהיא מהממת ויפהפייה", סיפר ירדן לוואלה! NEWS על ההכנות לרגע המרגש.

  השמחה המהולה בדמעות משקפת את סערת הרגשות בה שרויים השניים. כמה שעות לאחר השריפה, סיפרה אליאורה לוואלה! NEWS על התחושות הקשות אחרי שהיא וירדן איבדו את הכול. "אני לא יודעת מאיפה אמצא כוחות לחתונה ולחגיגה המתוכננת", אמרה אז. "אין לי כוח להתחיל לחפש שמלה חדשה עכשיו, אין לי כוחות להתחיל אחרי האירוע הקשה".

  עוד בוואלה! NEWS:
  "מקווים שנשאר משהו מהבית": תושבי מבוא מודיעים שבו אל החורבן
  "הבית לא ייראה אותו דבר": התושבים שברחו מהאש ויתרו על האופטימיות

  המושב השרוף הפך תפאורה לאלבום החתונה. אילאורה וירדן

  לקראת החתונה, החליטו השניים לחלוף על פני ביתם במושב בו התגוררו עד לא מזמן, שרובו עלה בלהבות. "זאת סגירת המעגל שלנו", אמרו בהתרגשות. ביתם של השניים במושב מבוא מודיעים היה סמל לאהבתם. המושב ספג את הפגיעה הקשה ביותר בגל השריפות. 40 מתוך 50 הבתים שבו נחרבו לחלוטין. למרות האירוע הקשה, הם החליטו כי הוא יהיה אחת מנקודות הציון המשמעותיות בתמונות החתונה שלהם. "עברו עלינו לא מעט רגעי משבר מאז השריפה", אמרו השניים. "כנגד כל הסיכויים החלטנו לקיים את החתונה הזאת", הוסיף ירדן. "אני יכול אפילו לומר לך שאתמול, שעות לפני החתונה היו מחשבות קשות ומלחיצות באוויר, לחץ שיא".

  ירדן מצדו, הודה להמונים שהתגייסו לסייע לו ולמשפחתה של רעייתו לעתיד לאחר שאיבדו הכל בשריפה. "אנשים מכל הארץ התקשרו כדי לעזור", שחזר. "הכול התחבר והסתדר כדי שהחתונה הזאת תתקיים. אני לובש חליפה שב'אופנת סגל' בתל-אביב ארגנו לי, ולאליאורה החבר'ה המעצבים מקרית גת השאילו שמלה שמאוד דומה לשמלה שנשרפה. פשוט מדהימים".

  עוד באותו נושא

  "צריך לחגוג": זוג מאורס שביתו נשרף מנסה לקיים בכל זאת את החתונה

  לכתבה המלאה
  ההזמנה לחתונה של בני הזוג

  ירדן אף הבטיח שרגע לפני שישבור את הכוס, יישא תפילה גם עבור חבריהם לקהילת מבוא מודיעים. "אתפלל שהכול יבנה מחדש בהקדם", אמר. "שהכול יחזור לקדמותו ושנוכל לחזור לבית שלנו, ולשגרת החיים. אתפלל בשביל כל תושבי המושב והקהילה. קשה לכולם, כולנו עברנו אירוע מטלטל".

  לדבריו של ירדן, למרות האירוע כל החברים מהמושב מתכננים להגיע הערב לחתונה. "כל החברים ובני המשפחה יגיעו לשמוח איתנו למרות האירועים הקשים שעברנו, זאת הזדמנות גדולה של כולם ליהנות קצת". לדברי ירדן גם ליום ירושלים שחל היום יש קשר לאירוע. "באופן דומה - כמו שנחרב המושב, אנחנו למרות הכול בונים בית ישראל. זה סמלי ששנינו מגיעים ממשפחות דתיות ולמרות החורבן שעברנו דווקא ביום ירושלים מקימים בית - זה מאוד מרגש אותנו".

  "מכל המדינה נרתמו". ירדן ואליאורה

  קמפיין גיוס ההמונים באתר GIVEBACK שפתח יהודה, קרוב המשפחה של אליאורה למען הזוג הצעיר ממשיך לפעול, דרכו ממשיכה המשפחה לגייס תרומות למען הקמתו של המתחם המשפחתי שנשרף בלהבות. "ברגע אחד הכל עלה בלהבות, והמשפחה נותרה בלי כלום, וללא מקור תמיכה", כתב יהודה בדף הקמפיין.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully