פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "לא מתחרטת": האישה שחתכה את איבר מינו של בעלה שברה שתיקה

   ב-1993 לורנה בוביט הסעירה את ארה"ב והעולם כולו כשחתכבה בסכין מטבח את איבר מינו של בעלה כנקמה לאחר שלטענתה אנס אותה. כעת היא תוקפת: "כולם התעסקו באיבר המין שלו, אף אחד לא התעניין בצד שלי. מדוע צחקו על הסבל שלי?" בקרוב: הסרט

   "לא מתחרטת": האישה שחתכה את איבר מינו של בעלה שברה שתיקה
   Lorena - Official Trailer | Prime Video

   ב-1993 לורנה בוביט פרצה לתודעה העולמית אחרי שחתכה בסכין מטבח את איבר מינו של בעלה ג'ון בזמן שזה היה שרוי בשינה עמוקה. כעת, כמעט 26 שנים אחרי המקרה המצמרר, היא הסכימה להתראיין בתכנית טלוויזיה ואם חשבתם שהיא מתחרטת על כך, אז ממש ממש לא.

   "איך אפשר להתחרט על משהו שלא היה מתוכנן? אתם צריכים להבין, לא הייתי בחשיבה צלולה", כך אמרה לורנה, כעת בת 49. לורנה טענה תמיד שמה שהביא אותה למעשה האכזר הזה היה ההתעללות שעברה תחתיו שכללה הפלה בניגוד לרצונה, שורת בגידות ומקרי אונס שחוותה על ידי בעלה בביתם המשותף בוירג'יניה. המשטרה אגב, מצאה לאחר מעשה את החלק הכרות של איבר מינו של ג'ון, והרופאים הצליחו לחבר אותו אחרי ניתוח מסובך של מעל 10 שעות. בעקבות הפרסום ג'ון המשיך לקריירת פורנו ענפה בעוד שלורנה שמרה על פרופיל נמוך.

   במשפט שנערך אז ג'ון בוביט, שהועמד ראשון לדין באשמת אונס זוכה על ידי חבר מושבעים. לעומתו, לורנה בוביט, שהועמדה למשפט בגין הטלת מום וחבלה חמורה שוחררה על ידי בית המשפט מחמת אי שפיות ונפסק כי עליה להיות בהשגחה של בית חולים פסיכיאטרי למשך 45 ימים.

   עוד בנושא
   קטעה לבן הזוג את איבר מינו - כי הראה לחבריו סרטון סקס שלהם
   גבר כמעט ואיבד את איבר מינו אחרי שננשך על ידי חברה של אשתו
   האישה גילתה שבעלה בוגד וכרתה את איבר מינו - פעמיים

   לורנה בוביט בבכורת הסרט הדוקומנטרי עליה (AP , .Danny Moloshok/Invision)
   לורנה בוביט היום (צילום: AP)
   ג'ון בוביט ואשתו לורנה בוביט, שכרתה את איבר מינו ב-1993 (AP , AP Photo/File)
   בני הזוג בוביט במשפט (צילום: AP)