העבודות בגשר יהודית בתל אביב התחדשו: מפת חסימות הכבישים

נתיבי איילון נחסמו לתנועה בסוף השבוע מכיוון דרום לצפון - ממחלף לה גווארדיה עד מחלף דרך השלום, בשל העבודות המתחדשות בתל אביב. כביש איילון צפון פועל כבשגרה ללא שינוי

צילום: יותם רונן

העבודות להנפת גשר יהודית התחדשו היום (שישי), ועד למחר בשעה 17:00 נחסמו לתנועה נתיבי איילון לטובת עבודות התשתית.

הכבישים שנחסמו:
נתיבי איילון מכיוון דרום לצפון ממחלף לה גווארדיה עד מחלף דרך השלום. המשטרה מדגישה כי ייתכנו חסימות נוספות במחלפים הסמוכים בהתאם לצורך. כביש איילון צפון פועל כבשגרה ללא שינוי.

כבישים חלופיים לנסיעה:
לבאים מצפון לדרום על כביש 20 ניתן לפנות לכביש 5 ומשם לכביש 4 דרומה, ולחילופין ניתן לנסוע דרך כביש החוף בדרך נמיר לכיוון דרום.

עוד בוואלה! NEWS
בתל אביב מברכים, החרדים מאיימים: העבודות בגשר יהודית התחדשו הערב
אחרי חצי שנה: העבודות להקמת גשר יהודית יחודשו בסוף השבוע
עיריית ת"א עתרה לבג"ץ: הורה לקיים את עבודות הקמת גשר יהודית בשבת

עוד בוואלה!

איך אסי שיכנע את עדי בוזגלו להביא עוד ילדה לעולם?

לכתבה המלאה
העבודות להקמת הגשר (צילום: ראובן קסטרו)

בנייתו של הגשר על ידי חברת נתיבי איילון גררה התנגדות מצד החרדים בשל העבודה בשבת, והביאה לדחייתו בחמישה חודשים. עם זאת, בשל קיומו של הפרויקט בעורק התחבורה הראשי והעמוס ביותר של מדינת ישראל, שבו עוברים כ-750 אלף רכבים ביום חול, כמו גם עשרות רכבות הנוסעות מצפונה של המדינה לדרומה ולהיפך, נדרשת חסימה חלקית של התנועה בנתיבי איילון ושל כלל תנועת הרכבות, ועל כן מתקיימת העבודה בסופי השבוע.

בבניית הגשר מבצעים נתיבי איילון הנפת שש קורות פלדה מאסיביות המרכיבות את גשר יהודית מעל נתיבי איילון. משקלן הכולל של הקורות מעל 1,100 טון ואורכן כ-55 מטר. העבודות יתבצעו במשך שישה סופי שבוע - כאשר בכל פעם ייחסם רק כיוון אחד של נתיבי איילון, צפון או דרום, למשך כ-24 שעות. העבודות מתבצעות בתיאום ובהנחיית משטרת ישראל ובאישור משרד העבודה והרווחה.

(עדכון ראשון: 08:06)

אתר הקמת הגשר (צילום: ראובן קסטרו)
אתר הקמת גשר יהודית בתל אביב (צילום: ראובן קסטרו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully