חשד לניסיון חיסול באשקלון: היעד - בכיר בארגון הפשע של דומרני

פיצוץ אירע ברכב סמוך לגן ילדים בעיר. לפי החשד, היעד היה בכיר בארגון הפשיעה הגדול בדרום. אין נפגעים בנפש, אך נזק רב נגרם למכוניות סמוכות. המשטרה קוראת לציבור להימנע מהגעה למקום

21/01/2019
צילום: אדי בן ישראל, עריכה: תומר לוי

רכב התפוצץ באשקלון הבוקר (שני) סמוך לגן ילדים. על פי החשד הפיצוץ כוון לבכיר בארגון הפשיעה הגדול בדרום, ארגונו של שלום דומרני. בשלב זה לא ידוע על נפגעים בנפש, אולם נזק רב נגרם למכוניות סמוכות.

חבלני המשטרה שהגיעו לזירה החלו בבדיקת האירוע במסגרת החקירה. כמו כן, במשטרה קוראים לציבור שלא להגיע אל זירת האירוע מחשש לביטחונם וזאת עד סיום טיפול במקום.


לקריאה נוספת בנושא:
הבן של שלום דומרני מסתבך: חשוד בחטיפה לצורך סחיטה
בנו של שלום דומרני נאשם בסחיטה באיומים ובחטיפת "חייל" בארגונו

עוד באותו נושא

סחיטת סוכן: בנו של שלום דומרני יישלח לכלא לשנתיים בהסדר טיעון

לכתבה המלאה
זירת האירוע באשקלון(צילום: תמונות גולשים, אדי ישראל חשיפה בית ספר לצילום)

לפני כחודשים אישר בית משפט השלום בבאר שבע הסדר טיעון עם בנו של דומרני, ניסים (נינה) דומרני, לפיו ירצה 23 חודשי מאסר בפועל וזאת לאחר שכתב אישום נגדו תוקן, וממנו נמחקו שני סעיפי אישום מרכזיים. דומרני הואשם יחד עם ארבעה נאשמים נוספים, כולם תושבי אשקלון, בעבירות כנגד סוכן משטרתי.

על פי כתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז דרום, העבירות בהן הודו הנאשמים כוללות סחיטה באיומים, תקיפה וגרימת חבלה בנסיבות מחמירות. מכתב האישום עולה כי העבירות בוצעו כנגד סוכן משטרתי שהופעל במהלך החודשים נובמבר 2017 עד ינואר 2018 על רקע חוב כספי של הסוכן לדומרני, בגין הלוואות שנטל ממנו בתקופה שקדמה להפעלתו כסוכן.

זירת האירוע באשקלון(צילום: תמונות גולשים, אדי ישראל חשיפה בית ספר לצילום)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully