פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "יהודים לא שותקים": עשרות כלי רכב הושחתו ורוססו בכפר קאסם

   צמיגים של כ-30 רכבים בשכונה המזרחית בכפר נוקבו וכתובת נאצה רוססה על משאית במקום. המשטרה הגיעה למקום ופתחה בחקירה. בשבוע שעבר 40 כלי רכב נוספים הושחתו בירושלים ובשומרון

   כתובת נאצה בכפר קאסם תחת הכיתוב "יהודים לא שותקים" 2 בדצבמבר 2018 (מערכת וואלה! NEWS , דוברות המשטרה)
   "יהודים לא שותקים". כתובת נאסה שרוססה על משאית, הבוקר

   כ-30 כלי רכב הושחתו וצמיגיהם נוקבו בשכונה המזרחית בכפר קאסם. בנוסף, רוססה כתובת נאצה על משאית במקום עליה נכתב: "יהודים לא שותקים". המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה.

   בשבוע שעבר אירעה שורת מקרים במספר מוקדים בירושלים וביהודה ושומרון, גם הם חשודים כאירועי "תג מחיר". בירושלים נוקבו צמיגים ורוססו כתובות על כלי רכב חונים בשני מוקדים - באום טובא שבמזרח ירושלים נוקבו חמישה כלי רכב ותריסר נוספים בשכונת רמות שבצפון העיר. שוטרים וחוקרי זיהוי פלילי הגיעו לזירות ופתחו בחקירה.

   עוד בוואלה! NEWS
   עסקו ברפואה - בלי לימודים: עשרות רופאים ורוקחים נעצרו
   "הוועדה מיותרת": השרים יאשרו מחליף לאלשיך, וארדן מחכה ליועמ"ש
   למרות הבטחות חמאס: אלפי מפגינים מול גדר הגבול בעזה ללא כוחות ריסון

   נוקבו צמיגים של כלי רכב ורוססו כתובות באמצעות ספריי צבע על מספר כלי רכב חונים ב 2 זירות במזרח ובצפון ירושלים (מערכת וואלה! NEWS , דוברות המשטרה)
   חשד לתג מחיר. צמיגים מנוקבים בצפון ירושלים, שבוע שעבר (צילום: דוברות המשטרה)

   בנוסף, אלמונים ריססו כתובות וניקבו צמיגים גם בכפר עסירה אל-קיבלייה, הסמוך ליצהר. בין היתר רוססו הכתובות "ד"ש מהאוהל של שמידע" וכן "תילחמו באויב לא באוהב". כמו כן רוסס מגן דוד על כלי רכב. גם בחווארה אלמונים ניקבו צמיגים, וריססו כתובות, בהן: "פינוי יצהר = תג מחיר". זאת, לאחר שבתחילת השבוע פונה מאהל ביצהר. לפי דיווחים שהגיעו לארגון "בצלם", נוקבו צמיגים של 14 כלי רכב בחווארה, ושבעה בעסירה אל קיבלייה.