לא מצביעים שחיתות

מתמודד אחד ויחיד: במודיעין יבחרו בקדנציה שלישית או בפתק ירוק

חיים ביבס הוא המתמודד היחיד בבחירות המקומיות שיערכו בעוד כשבועיים לראשות העיר מודיעין מכבים-רעות. אם לא יחליטו התושבים למחות ולהצביע פתק ירוק, ביבס ייבחר לקדנציה השלישית ברצף. היום ייערך בעיר אירוע התנועה לאיכות השלטון בשיתוף וואלה! NEWS

אתר רשמי

בעוד פחות משבועיים, תושבי מודיעין מכבים-רעות ייגשו לקלפיות ויבחרו את המועמד שלהם לראשות העיר. במודיעין רק מועמד אחד מתמודד לראשות העיר והוא ראש העיר המכהן חיים ביבס, יו"ר השלטון המקומי ואיש הליכוד.

במקרים כאלו זה נדמה כאילו ראש העיר הכריע את הבחירות, אך התושבים עדיין יכולים להשפיע ולהפוך את הקערה על פיה. כאשר רק מתמודד אחד מציג את מועמדותו לראשות העיר, התושבים יכולים להגיע ולהחליט האם הם מצביעים לו או שמים פתק ירוק המתנגד להתמודדותו. בשנת 2013 נבחר ביבס בשנית עם 59% עם קולות הבוחרים, ואם ייבחר הפעם שוב, זו תהיה קדנציה שלישית שלו בתפקיד.

עוד בוואלה! NEWS:
''לא מצביעים שחיתות'': המתמודדים המפתיעים שסירבו לחתום בת"א
בפעם השנייה בתוך שנתיים: הקרב על ראשות מועצת גוש עציון
יורים לכל הכיוונים, כמעט: המרוץ לראשות עיריית ירושלים מתחמם

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

לכתבה המלאה
המועמד היחיד המתמודד לראשות העיר מודיעין. חיים ביבס (צילום: ניב אהרונסון)
ביבס נואם במהלך האירוע (צילום: מערכת וואלה! NEWS)

בנוסף לראש העיר חיים ביבס, בין המתמודדים למועצה שהגיעו לשאת דברים נמצאים, אבי אלבז מסיעת מודיעין חופשית, ברוך בוחניק מגשר מחוברים לתושבים, אור גרינפלד, מאנחנו הצעירים, אילן בן סעדון, מסיעת אילן למודיעין, עמיעד טאוב, מהבית היהודי, מויש לוי משחר עושים חינוך, שחר מי און מיש עתיד, מירב פלג, המירב למודיעין, אלעד שמעונוביץ, רשימת הצעירים "הדור הבא", ונציגו של ביבס שלמה פסי מחיים במודיעין.

באירוע שיתקיים היום, יציגו המתמודדים את תפיסתם בנושא טוהר המידות והשקיפות השלטונית ברשויות המקומיות. כחלק מהאמנה עליהם הם חותמים, המתמודדים מתחייבים להצטרף למאבק בשחיתות, להתחייב לפעול בשקיפות, לשמור על טוהר המידות, להימנע מניגוד עניינים ולא למעול באמון הציבור. עוד מתחייבים המתמודדים, לאמץ עקרונות ליישום המאבק בשחיתות, לפעול במלוא העוצמה למיגורה, ולהימנע מקבלת טובות הנאה וממינויים פוליטיים.

עמיעד טאוב מתמודד הבית היהודי באירוע במודיעין, היום (צילום: מערכת וואלה! NEWS, .)
שחר מי און, המתמודד מטעם יש עתיד (צילום: מערכת וואלה! NEWS)
איש הליכוד חיים ביבס ונתניהו (צילום: ראובן קסטרו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully