כתובות נאצה רוססו בגן לחינוך מיוחד ביפו; ההורים: "מישהו יפגע בילדים"

הורים שהגיעו עם ילדיהם לגן הופתעו לגלות צלבי קרס והכיתוב "מוות ליהודים" מרוססים על אחד הקירות. הגן נסגר וההורים קראו למשטרה להציב במקום אבטחה צמודה. "התחושה היא של פחד, דאגה וחוסר אונים". המשטרה פתחה בחקירה

14/10/2018
כתובות נאצה בגן ביפו. מערכת וואלה! NEWS
צלבי קרס ו"מוות" ליהודים. כתובות הנאצה על גן לחינוך מיוחד ביפו, היום(צילום: מערכת וואלה! NEWS)

אלמונים פרצו הלילה (ראשון) לגן לחינוך מיוחד ביפו, ריססו כתובות נאצה על הקירות וזרקו ביצים. הבוקר הגיעו ההורים לגן ומצאו את הכתובת "מוות ליהודים" וצלב קרס. הגן נמצא תחת עיריית בת ים במתחם של שלושה גנים בו נמצאים ילדים יהודים. הגן נסגר והמשטרה פתחה בחקירה.

ברק, אב לאחד הילדים סיפר על הדאגה בקרב ההורים "זה מדאיג בטירוף, אנחנו לא יודעים מה לעשות, מישהו יכול היה להיכנס עם סכין ולפגוע בילדים". האב הוסיף כי "אין סיבה שמישהו יעשה דבר כזה. התחושה היא של פחד, דאגה וחוסר אונים". בעקבות המקרה קראו ההורי הילדים בגן למשטרה לשים אבטחה צמודה במקום.עוד בוואלה! NEWS
"עשרות חתכו את הגדר": התצפיתנית שסיכלה את החדירה בעזה משחזרת
64% מהסטודנטים לא מוכנים לשוק התעסוקה: שנת הלימודים האקדמית נפתחת
"כך נראית הדרת נשים": השרים ידונו בהחמרת ענישת משחיתי מודעות

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל
מטה הבחירות של אסף זמיר הושחת עם צלבי קרס(צילום: מערכת וואלה! NEWS, מטה הבחירות של אסף זמיר)

מקרה נוסף של ונדליזם נרשם אמש כשאלמונים השחיתו את מטה הבחירות של אסף זמיר המתמודד לראשות עיריית תל אביב. על המבנה רוססו כתובות גרפיטי וצלבי קרס. משטרה שהגיעה למקום פתחה בחקירה.

ממטה זמיר נמסר כי "צר לנו לראות שככל שהתמיכה באסף זמיר לראשות עיריית תל אביב מתחזקת, אנו נחשפים לגילויי שנאה מהסוג הבזוי ביותר". הפעילים הוסיפו כי לתופעות כאלה "אין מקום בשיח הציבורי. אנו מוקיעים אותן בתוקף וקוראים לציבור לשמור על התנהלות מכובדת ומכבדת".

  • תג מחיר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully