פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בפעם ה-12: ראש הממשלה נחקר במשך 5 שעות במעונו בירושלים

   חוקרי יאח"ה התייצבו במעונו של נתניהו ברחוב בלפור בירושלים וחקרו אותו על תיקי 1000 ו-2000. בין השאר, החוקרים הציגו בפני נתניהו מידע שהתקבל מיועצו לשעבר ניר חפץ, שחתם על הסכם עד מדינה בפרשת בזק. מטעמו של נתניהו נמסר: "לא רק שבחקירות אין בשר - אין אפילו עצם"

   בפעם ה-12: ראש הממשלה נחקר במשך 5 שעות במעונו בירושלים

   ראש הממשלה בנימין נתניהו נחקר היום (שישי) בפעם ה-12 במעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים. חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בפיקודו של תת-ניצב כורש ברנור הגיעו למעונו והציגו במשך כמה שעות בפניו שאלות בתיק 1000, המכונה פרשת המתנות, וכן בתיק 2000 - פרשת ידיעות האחרונות.

   בחקירה הוצגו מידע והקלטות שמסר ניר חפץ, יועצם לשעבר של בני הזוג נתניהו וחתם על הסכם עד מדינה בתיק 4000 המכונה פרשת בזק. החקירה נמשכה כחמש שעות והיא צפויה על פי ההערכות להיות האחרונה בשני התיקים הללו.

   דוברו של ראש הממשלה נתניהו, עופר גולן, מסר כי "עכשיו, אחרי החקירה ה-12, כבר ברור סופית שבחקירות ראש הממשלה לא רק שאין בשר, אין אפילו עצם. גם הפעם ראש הממשלה ענה על השאלות שנשאל בביטחון מלא, מתוך ידיעה ברורה שלא היה כלום ולכן גם לא יהיה כלום"

   עוד בוואלה! NEWS:
   הפגנות ענק וחשש לחדירה: המבחן הדרמטי של צה"ל מול חמאס
   הנער החשוד שהרכיב את ארי: "לא זוכר את התאונה, המשטרה חסרת רגישות"
   כשמרקל האישה היחידה מסביב לשולחן - היא לא נשארת חייבת

   שוטרים וחוקרים מגיעים למעון ראש הממשלה כדי לחקור אותו בפעם ה-12 בפרשת 1000 ו-2000 - 5/10/18 (מערכת וואלה! NEWS)
   חוקרי המשטרה מגיעים למעון ראש הממשלה, הבוקר
   טקס הרמת כוסית לשנה החדשה עם ראשי רשויות, קריית שדה התעופה 30 באוגוסט 2018 (ראובן קסטרו)
   נחקר בפעם ה-12. ראש הממשלה נתניהו (צילום: ראובן קסטרו)

   הפרקליטות קיבלה כבר לפני כמה חודשים את חומרי החקירה. בעקבות עדויותיו של חפץ התקבלו דרישות מצד הפרקלטות שהובילו לשורה של השלמות חקירה על ידי אנשי יאח"ה. בין השאר נחקר גם איש העסקים ארנון מילצ'ן ששמו הוזכר אף הוא בתיק 1000.

   נתניהו נחקר בפעם הקודמת במהלך חודש אוגוסט, אז החקירה התמקדה בתיק 4000 ונמשכה כארבע שעות. חוקרי המשטרה והרשות לניירות ערך הגיעו לביתו של ראש הממשלה לחקירתו השמינית בתיק זה והציגו לו עדויות וממצאים חדשים שנאספו. גם שאול אלוביץ', בעל השליטה בחברת בזק ויו"ר הדירקטוריון שלה לשעבר, נחקר ונהגו נדרש למסור עדות פתוחה.

   שוטרים וחוקרים מגיעים למעון ראש הממשלה כדי לחקור אותו בפעם ה-12 בפרשת 1000 ו-2000 - 5/10/18 (מערכת וואלה! NEWS)
   בחקירה יוצגו מידע והקלטות שמסר ניר חפץ, יועצם לשעבר של בני הזוג נתניהו
   שוטרים וחוקרים מגיעים למעון ראש הממשלה כדי לחקור אותו בפעם ה-12 בפרשת 1000 ו-2000 - 5/10/18 (מערכת וואלה! NEWS)
   החקירה הזו צפויה להיות האחרונה בשני התיקים הללו

   מטעמו של ראש הממשלה נמסר כי אחרי החקירה הוא "בטוח שתיק 4000 קרס סופית" וכי "הנתונים מוכיחים באופן חד משמעי שהסיקור על נתניהו בוואלה! NEWS בתקופת אלוביץ' נותר שלילי כפי שהיה כשוואלה! NEWS היה בבעלותו של עמוס שוקן, ולא השתנה כהוא זה כשנתניהו נהיה שר תקשורת".

   (עדכון ראשון: 8:13)