פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פריצה לכלא באר שבע: הכנופייה שניסתה לגנוב סיגריות מבית הסוהר

   החשודים הגיעו למתחם הביקורים של כלא באר שבע הצמוד לכלא אשל, ושברו את קיר המתחם שבצדו השני נמצאת הקנטינה של מכלול בתי הכלא. הם מיהרו להיכנס אל הקנטינה, ואז הופעלה האזעקה. הפורצים טרם נתפסו, עקב הפריצה הופסקה ליממה אספקת הסיגריות לאסירים

   כלא אשל (לירון מולדובן )
   כלא אשל (צילום ארכיון: לירון מולדובן)

   כמה חשודים ניסו לפרוץ שלשום (חמישי) לקנטינה של מתחם בתי הכלא בבאר שבע, הכולל את בתי הסוהר אוהלי קידר, אשל, דקל ואלה. במשטרה ובשירות בתי הסוהר (שב"ס) מעריכים כי הגנבים התכוונו לשדוד את מלאי הסיגריות שאמור להימכר לאלפי האסירים הכלואים במקום ועקב הפריצה הופסקה ליממה אספקת הסיגריות לאסירים.

   החשודים הגיעו למתחם הביקורים של כלא באר שבע הצמוד לכלא אשל, ושברו את קיר המתחם שבצדו השני נמצאת הקנטינה של מכלול בתי הכלא. הם מיהרו להיכנס אל הקנטינה, ומצאו עצמם במחסן הסיגריות, בו על פי הערכת השב"ס אוחסנו סיגריות בשווי מאות אלפי שקלים. לאחר כניסתם הופעלה אזעקת הנפח וכוח כוננות של סוהרי שב"ס המאבטחים את הכלא הגיעו במהירות אל המחסן, אולם הפורצים הצליחו להימלט מהמקום.

   "בעקבות הפריצה הפסיקו לנו את אספקת הסיגריות בקנטינה ואמרו שעד יום ראשון לא תיפתח הקנטינה. בני המשפחות שלנו נשלחו לרכוש את הסיגריות מחנויות אחרות", סיפר אסיר בכלא באר שבע.

   עוד בוואלה! NEWS:
   בתגובה לסנקציות: ארדואן הורה להקפיא נכסי בכירים בממשל האמריקני
   צה"ל תקף חוליית משגרי בלוני תבערה בצפון הרצועה
   המחאה באיראן: מאות מפגינים תקפו בית ספר דתי באזור טהראן

   בתוך ארגזי שתייה- המשטרה חשפה רשת להברחת סלולריים לאסירים בטחוניים דרך חברה לשיווק מוצרים לקנטינה (מערכת וואלה! NEWS)
   (צילום ארכיון: דוברות משטרה)