פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ההפתעה שחיכתה לשוטרים: הנהג בן עשר, הנוסע לצדו - בן שמונה

   רכב שנסע בצורה חשודה ביישוב לקיה בנגב לכד את תשומת לבם של שוטרים שעצרו אותו ומצאו בפנים את שני הילדים, בניו של בעל מכולת סמוכה. האב שנקרא למקום הסביר כי השניים לקחו את הרכב מבלי שידע. המשטרה פתחה נגדו בהליכים

   ההפתעה שחיכתה לשוטרים: הנהג בן עשר, הנוסע לצדו - בן שמונה
   דוברות המשטרה

   שוטרי מרחב הנגב שערכו היום (שישי) פעילות שגרתית ביישוב לקיה שמצפון לבאר שבע הבחינו בג'יפ טויוטה לאנד קרוזר נוסע בצורה חשודה, בקרבת חנות מכולת שלידה חנה קודם לכן. השוטרים קראו לרכב לעצור והחלו להתקרב אליו - והופתעו לגלות את זהות נוסעיו.

   מאחורי ההגה ישב ילד בן עשר ולצדו, בכיסא הנוסע שלצד הנהג, ישב ילד צעיר יותר. בבירור שערכו השוטרים הוא התגלה כאחיו, בן שמונה. השוטרים שאלו את השניים מה הם עושים ברכב והנהג הצעיר הסביר כי אביו הוא בעל המכולת הסמוכה והשניים נסעו לשירותים.

   השוטרים מנעו משני הילדים להמשיך בנסיעה וקראו לאביהם למקום. משזה הגיע אל השוטרים הסביר כי הילד לקח את הרכב ללא ידיעתו. המשטרה פתחה נגדו בהליכים על פי חוקי התעבורה.

   ממשטרת מחוז דרום נמסר: "אנו רואים את האירוע בחומרה רבה וקוראים למעורבות הורית. פעולות השיטור יימשכו תוך מיקוד אכיפה ככל שידרשו ולמען בטחונו של הציבור הנורמטיבי".

   עוד ידיעות מהארץ בוואלה! NEWS:
   צעיר בן 21 נעצר בחשד שתקף מאבטח בבית החולים הלל יפה בחדרה
   לאחר שנה: הופסקה פעילות המרפאה ההומניטרית בגבול סוריה
   החשוד ברצח הכפול ניסה להצית עצמו; מעצרו הוארך בשישה ימים

   ילדים שנמצאו ברכב חשוד שנעצר ביישוב לקיה בנגב, 3 באוגוסט 2018 (חטיבת דובר המשטרה)
   האירוע מטופל בידי המשטרה. אחד הילדים שנמצאו ברכב