"מרגש להיות בצד שמעניק": השוטרות שתרמו את שיערן לחולי סרטן

עשרות צוערות מקורס קציני המשטרה התייצבו באודיטוריום בית הספר למשטרה בבית שמש בשיער אסוף וצמות קלועות, במסגרת מבצע מיוחד לתרומת שיער לחולי סרטן, בשיתוף עמותת זכרון מנחם. "אני מרגישה שזו זכות, התחושה עילאית". סמפכ"ל המשטרה: "מהלך שמייצג את רוח משטרת ישראל"

07/01/2018
עריכה: יוסי אלטר

בעוד כמה שבועות יעלו הצוערות מקורס קציני המשטרה על רחבת המסדרים ויקבלו את דרגות הקצונה ממפקדי בית הספר למשטרה, תנ"צ חיים בלומנפלד ומהמפכ"ל רוני אלשיך. אלא שבניגוד לקורסים קודמים, הצוערות יצעדו ברחבה, לאחר שעברו שינוי במראה החיצוני וקיצצו את שערן. המהלך לא בוצע בשל שינוי בפקודות ההופעה של משטרת ישראל, אלא במסגרת השתתפות הצוערות ביוזמה לתרום שיער לטובת חולי סרטן.

במסגרת היוזמה, חמישים חניכי קורס הקצינים של המשטרה ארגנו את המבצע המיוחד יחד עם עמותת זיכרון מנחם, שפועלת לאיסוף לתרומת שיער לחולים. החניכים ארגנו באודיטוריום של המכללה לשוטרים בבית שמש מספרה מאולתרת, בזמן שאנשי העמותה גייסו שני ספרים שעזבו את מספרתם לטובת המבצע.

עוד בוואלה! NEWS:
הישראלי שביקר בסוריה ומצא עצמו בלב הסערה: פחדתי רק שזהותי תיחשף
פשרה בנוסח חוק המרכולים: חנויות הנוחות בחוץ - אילת בפנים
חיסול מאופנוע ורצח בני זוג ביפו: הרציחות בעולם הפשע נחשפות

רגע לפני הפרידה מהצמה. הצוערות במבצע ההתרמה(צילום: ראובן קסטרו)

בזו אחר זו הגיעו לאודיטוריום שוטרות וצוערות, עם שיער אסוף וצמות קלועות לקראת התספורת המיוחלת. במשך שעות עמלו הספרים, ואט אט – השיער השופע של השוטרות נגזז לטובת ייצור פאות לחולי סרטן ילדים ומבוגרים." אני מגדלת את השיער שלי שנים רבות ונמנעתי מגזירתו, מלבד תיקוני קצוות", סיפרה אחת הצוערות בעודה דומעת מהתרגשות. "העובדה שיש לי את הזכות להיות בצד התורם מעניקה לי הרגשה עילאית".

"שוטר הוא קודם כל אדם הפועל למען החברה למען האחר", המשיכה. "נתינת השיער שלי למען נשים וילדים שחולים בסרטן שזקוקים לזה, עומדת בדיוק בקנה אחד עם השליחות שלי כשוטרת. היום אני מורידה חלק מהשיער אבל הוא יצמח ואני לא מודאגת אני שמחה שאני יכולה להעניק אותו למי שזקוק לו".

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
"תחושה עילאית". בית הספר למקצועות המשטרה, היום(צילום: ראובן קסטרו)

במהלך המבצע הגיע סמפכ"ל המשטרה, ניצב זוהר דביר, כדי לחזות במחווה המרגשת של צוערי קורס הקצינים. "אני נרגש מאוד, כל הכבוד להם", אמר. "זה בהחלט עוד מעשה שהשוטרים עושים במסגרת הרוח המשטרתית לתרום ולסייע לחברה הישראלית".

מבצע תרומת השיער, היום(צילום: ראובן קסטרו)
מבצע תרומת השיער, היום(צילום: ראובן קסטרו)
מבצע תרומת השיער, היום(צילום: ראובן קסטרו)
מבצע תרומת השיער, היום(צילום: ראובן קסטרו)
מבצע תרומת השיער, היום(צילום: ראובן קסטרו)
מבצע תרומת השיער, היום(צילום: ראובן קסטרו)
מבצע תרומת השיער, היום(צילום: ראובן קסטרו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully