פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מכוניותיו של עורך דין הוצתו בנהריה: "זה כבר לא יוצא דופן בעיר"

   שתי מכוניתיו של עורך הדין, בן 38, הוצתו ברחוב שז"ר בעת שישן בביתו, באירוע שבו ניזוקו כלי רכב נוספים ולא היו נפגעים בנפש. "זה בטח לא סימפטי. יש משפחה, יש ילדים. לא יודע מי היה רוצה להתנכל לי"

   שריפת 7 כלי רכב פרטיים שחנו בסמוך זה לזה, ברחוב שזר בעיר נהריה (מערכת וואלה! NEWS , -)
   "לא יודע מי יכול להתנכל לי". הזירה בנהריה, הלילה (צילום: דוברות כיבוי אש)

   שתי מכוניותיו של עו"ד מוכר, בן 38 מנהריה, הוצתו לפנות בוקר (שני) ברחוב שז"ר, סמוך לביתו בשכונת עין הים בעיר. המשטרה חוקרת חשד להצתה, באירוע שבו ניזוקו חמישה כלי רכב נוספים שחנו בסמוך, שניים מהם נשרפו כליל גם כן. צוותי כיבוי שהוזעקו לזירה, השתלטו על האש וכיבו אותה ללא נפגעים.

   המשטרה תחקור אם יש לאירוע קשר להתנכלות קודם, למקורבו של עורך הדין, ובשלב זה מסתמן כי מדובר בסכסוך אישי ולא מקצועי. עורך הדין, במקור מהכפר מזרעה ומתגורר מילדות בנהריה, הוא לא יודע מי ירצה להתנכל לו.

   "זה לא סימפטי לקום ככה בבוקר, בלשון המעטה", אמר עורך הדין, שעוסק במשפט אזרחי. "יש משפחה, יש ילדים. בכלל, לצערנו, בנהריה, זה לא אירוע יוצא דופן כל כך", הוסיף.

   עוד בוואלה! NEWS
   ראש אמ"ן לפיקוד דרום, ראש הגנת הסייבר למרכז: סבב מינויים במטכ"ל
   עדיין לא ערוכים: "רעידת אדמה בישראל תגיע בוודאות - השאלה מתי"
   האוצר ניסה לעקוף את הרווחה – ולשלוט בחוק קצבאות הנכים

   שריפת 7 כלי רכב פרטיים שחנו בסמוך זה לזה, ברחוב שזר בעיר נהריה (מערכת וואלה! NEWS , -)
   הסתיים לא נפגעים בנפש. הזירה בנהריה, הלילה (צילום: דוברות כיבוי אש)
   שריפת 7 כלי רכב פרטיים שחנו בסמוך זה לזה, ברחוב שזר בעיר נהריה (מערכת וואלה! NEWS , -)
   "לא יוצא דופן בנהריה". הזירה הלילה בעיר (צילום: דוברות כיבוי אש)

   לפני כשלושה חודשים, גם כן בנהריה, התגלה מטען חבלה מאולתר בכניסה לבניין מגורים ברחוב קיבוץ גלויות. בבניין מתגוררים כמה דיירים המוכרים למשטרה ועל פי ההערכה המטען כוון לפגוע באחד מהם. חבלני המשטרה ניטרלו את המטען וסילקו אותו מהמקום, ללא נפגעים באירוע.

   כמה ימים קודם לכן, הושלך רימון לחצר בית ברחוב אילת. הוא התפוצץ ולא היו נפגעים, כשבמקביל נרשם אירוע דומה ברחוב יוסף בוסל בקריית חיים, שם הרימון לא התפוצץ. באותו יום, קודם לכן, התפוצץ קטנוע בקריית חיים, באירוע שבמשטרה העריכו שקשור להנחת מטען החבלה.