אבי גבאי: "עושים לי מה שעשו לדוד לוי; אראל מרגלית ילד שמנת"

המתיחות בין המועמדים לראשות מפלגת העבודה, נמשכת בעקבות העימות באולפן וואלה! NEWS, שבו הטיח מרגלית בגבאי: "אולי לא תרגמו לך נכון מאנגלית". גבאי תקף: "אין גזענות במפלגה, יש את אראל, הפריבילג והמתוסכל". על הצבעתו בעבר: "כל חיי הצבעתי ליכוד. סליחה, עבודה"

05/06/2017
קובץ שמע: באדיבות גל"צ, עריכה: יאיר דניאל

המועמד לראשות מפלגת העבודה, אבי גבאי, התייחס הבוקר (שני) פעם נוספת לסערה בעקבות העימות שנערך אתמול בוואלה! NEWS, שבמהלכה הטיח בו המועמד ח"כ אראל מרגלית כי הוא הצביע ליכוד בעבר.

"רוב חיי הצבעתי עבודה, לא אמרתי 'כל חיי'. גדלתי בבית של מצביעי ליכוד, אני מהילדים שב-77' שמחו כשבגין ניצח", אמר גבאי בריאיון לגל"צ. "רוב חיי הצבעתי ליכוד, סליחה, עבודה", המשיך גבאי, "וזה לא פשע להצביע ליכוד. אני מצביע לפי מי המנהיג ומה הבעיה של מדינת ישראל באותה זמן".

עוד בנושא
"אני יודע אנגלית יותר טוב ממך": הרגעים הגדולים מהעימות בעבודה
מפלגת העבודה ניצחה בקרב המועמדים - אך עלולה להפסיד כעת במערכה
עימות מפלגת העבודה בוואלה! NEWS: "המנצחים הם נתניהו ולפיד"

"אני לא דוד לוי". גבאי(צילום: ראובן קסטרו)

גבאי מתח ביקורת על מרגלית, ואמר כי "יש כאלה שעסוקים בלקיחת הקמפיין למקום שלילי, למקום של רק נגד ונגד. מה שאראל מרגלית עושה זה תוצר של תסכול והיסטריה. האיש חבר כנסת חמש שנים, מגיש מועמדות לראשות המפלגה, ואיש לא תומך בו. והוא רואה אותי, מישהו שנכנס לפני חצי שנה ומוביל בסקרים, אז הוא עסוק בי".

עוד באותו נושא

"ככה תהיה ראש הממשלה?": העימות הסוער על ראשות העבודה

לכתבה המלאה
"אראל הוא ילד פריבילג שגדל עם כפית שמנת". מרגלית שולף את העדות בעימות(צילום: ראובן קסטרו)

גבאי התייחס גם לחלק בעימות שבו אמר לו מרגלית: "אולי לא תרגמו לך נכון", בהתייחסו למאמר באנגלית. "מנסים לעשות לי מה שעשו לדוד לוי, כאילו לא עברו ארבעים שנה. אני לא דוד לוי, אני הייתי קצין, יש לי תואר ראשון ותואר שני, הייתי מנכ"ל של חברה בינלאומית ארבע שנים וחצי, עשיתי עסקים בעולם. מה הוא חושב, שאני לא יודע אנגלית?", השיב גבאי.

המועמדים לראשות העבודה באולפן וואלה! NEWS, אתמול, מימין לשמאל: גבאי, בר-לב, לוין, הרצוג, פרץ ומרגלית(צילום: ראובן קסטרו)

לדבריו, "אין גזענות במפלגת העבודה, אני מסתובב בקיבוצים ובמושבים, אין דבר כזה. יש את אראל מרגלית - ילד פריבילג שגדל עם כפית שמנת בפה". מלשכת מרגלית נמסר בתגובה: "אבי גבאי שיקר גם לגבי הריאיון באנגלית. מציעים לו להסביר מדוע שיקר לאנשיו כל כך הרבה פעמים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully