פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ניסה להעלים ראיות: החשוד בהצתת המסעדה באילת הודה במעשה

   בנו של הבעלים המנוח של מסעדת "המחבוא של אדי" חשוד שהצית את העסק לפני כשבועיים. מהחקירה עולה כי לפני הגעת בלשים לביתו, החשוד מיהר לכבס את בגדיו ונמצא כי שיערו היה חרוך

   שריפה במסעדת "המחבוא של אדי", אילת. 30 ביולי 2016 (כבאות והצלה , כיבוי והצלה אילת)
   השריפה במסעדת "המחבוא של אדי" באילת, לפני כשבועיים (צילום: כיבוי והצלה אילת)

   המשטרה ביקשה היום (ראשון) לעצור עד תום ההליכים את בנו של בעל מסעדת "המחבוא של אדי" המנוח באילת, החשוד בהצתת העסק ב-30 ביולי. החשוד, תושב העיר, הצית את המסעדה בשל סכסוך הנוגע לבעלות עליה - והודה במעשה. מהחקירה עולה כי החשוד מילא מיכל דלק ונשאר אחרון לבדו במסעדה בערב ההצתה. כמו כן, בלשים שנשלחו לביתו גילו כי כשהגיע לשם, זמן קצר לפניהם, הכניס את בגדיו למכונת הכביסה וחלק משיערות ראשו היו חרוכות. מעצרו הוארך בארבעה ימים.

   השריפה ב"מחבוא של אדי", הממוקמת בשכונה א' בעיר, אירעה בסוף החודש שעבר. צוות החוקרים החל בחקירה וגבה עדויות מעובדי המסעדה, ניתח את הממצאים בזירה ואף דלה ממצאים נוספים מדירת החשוד. בסיום החקירה נאספו די ראיות הקושרות את החשוד למעשה, לרבות הודאתו בפני אחד החוקרים.

   ממשטרת ישראל נמסר: "מדובר באירוע חמור שבדרך נס לא נגרם בו נזק בנפש ולבתים הסמוכים. בזכות העבודה המקצועית והיסודית של צוות הכיבוי, חוקרי השריפות של כיבוי אילת וצוות הבלשים והחוקרים של משטרת ישראל, הצלחנו להשיג די ראיות לצורך הגשת כתב אישום".

   עוד בוואלה! NEWS:
   הפתעה באוגוסט: הקלה הדרגתית בעומס החום - ואולי אפילו טפטוף
   בן 6 הכה למוות את אחותו בת השבועיים בפלורידה; אמו נעצרה
   נהג משאית חשוד שירה למוות בשודד שניסה לגנוב את רכבו בשפלה

   שריפה במסעדת "המחבוא של אדי", אילת. 30 ביולי 2016 (כבאות והצלה , כיבוי והצלה אילת)
   השריפה ב"מחבוא של אדי", לפני כשבועיים (צילום: כיבוי והצלה אילת)