בפעם הראשונה: אולמרט יצא הבוקר לחופשה מכלא מעשיהו

ראש הממשלה לשעבר, שהורשע בקבלת שוחד, יצא לחופשה של 48 שעות מהכלא, עם התייצבותה של רעייתו עליזה בבית הכלא, שם חתמה עליו ערבות. אנשי היחידה לאבטחת אישים יאבטחו אותו בזמן שהותו בביתו. דיווח לאולפן וואלה! NEWS

11/07/2016
צילום: יותם רונן, ראובן קסטרו ורוני כנפו, עריכת וידאו: ניר חן, עריכת תוכן: לירן מוסלי וסיגל סיריוס, תחקיר: אסתי סדקה ועומר שליט, הפקה: אור כהנא

ראש הממשלה לשעבר והאסיר אהוד אולמרט יצא הבוקר (שני) לחופשה ראשונה מבית הכלא. סמוך לשעה 8:00 הגיעו אנשי אבטחת אישים יחד עם אחת ממכוניות השרד של משרד ראש הממשלה. רעייתו עליזה התייצבה בעמדת הכניסה, שם חתמה ערבות על בעלה. בסיום ההליך, השניים יצאו מבין כותלי הכלא והוסעו לביתם.

כחלק מההליך, אנשי היחידה לאבטחת אישים בשב"כ הגיעו למבואת הכניסה לכלא, שם פגשו את ראש הממשלה לשעבר, בעוד הקצין התורן של הכלא העביר לאנשי השב"כ את האחריות לאבטחתו ולביטחונו של אולמרט. לאחר שנכנס לרכב המשוריין של השב"כ, אולמרט יהנה מ-48 שעות של חופש יחסי, שבמסגרתן יהיה מחויב לישון בלילה לצד רעייתו, ויהיה מאובטח על ידי לוחמי היחידה לאבטחת אישים.

עוד ידיעות בוואלה! NEWS:
חיים רמון תוקף: "אתם לא מתביישים לעסוק בביקורים של אולמרט?"
פרשת הולילנד: הפרקליט של אולמרט צפוי להיות מואשם בשיבוש מהלכי משפט
גזר גמדי וחמוצים: התפריט העצוב של האסיר אולמרט בליל הסדר

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - הרופאים ממליצים והמטופלים מרוצים

מוגש מטעם בי קיור לייזר
אולמרט יצא מבית הכלא, הבוקר(צילום: ראובן קסטרו)

בסיומן של 48 שעות החופשה, ישוב אולמרט לאגף 10 בכלא מעשיהו על מנת להמשיך לשאת את עונשו. בחודש שעבר פורסם לראשונה בוואלה! NEWS כי אולמרט הגיש בקשת יציאה לחופשה מהכלא לשב"ס. זאת, לאחר שסיים אולמרט לרצות רבע מתקופת המאסר שלו, מה שאפשר לו לצאת לחופשה הראשונה.

ראש הממשלה לשעבר החל לשאת את עונשו, שנקבע לשנה ושבעה חודשים לפחות, ב-15 בפברואר. עונש המאסר נגזר על אולמרט בגין מעורבתו בפרשות הולילנד, טלנסקי ותיק השיבוש. הוא הורשע בעבירות של קבלת שוחד, הפרת אמונים ושיבוש מהלכי משפט. שלושה ימים לאחר שנכנס לכלא מעשיהו, ביקרה לראשונה עליזה אולמרט, תחת מעטה סודיות, את בעלה. בשירות בתי הסוהר הסבירו כי הביקור נערך במסגרת ביקורי המשפחה שאולמרט רשאי לקבל אחת לשבועיים.

שב"ס העביר לשב"כ את האחריות לאבטחתו. אולמרט, הבוקר(צילום: ראובן קסטרו)
רכב השרד שמוביל את אולמרט לביתו, הבוקר(צילום: נועם מושקוביץ)
ייהנה מ-48 שעות של חופש יחסי. אולמרט, הבוקר(צילום: ראובן קסטרו)
  • שב"ס
  • אהוד אולמרט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully