28 שנות מאסר לסוהר שערף את ראשה של אשתו וקבר אותו באצטדיון

לפי כתב האישום, תושב באר שבע ביצע מעשה מגונה בגופה לאחר שרצח אותה ולאחר מכן קבר את הראש בסמוך לאצטדיון כדורגל בעיר. סנגוריו טענו כי הוא סובל מבעיה נפשית אך הוא הורשע בכל זאת

  • באר שבע
  • רצח
  • גזר דין
צילום: בני בן סימון, עריכה: יאיר דניאל

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום (ראשון) 28 שנים על תושב באר שבע בן 45, בגין רצח בת זוגו במאי 2012. הגבר, סוהר לשעבר בשירות בתי הסוהר, לקח סכין מטבח, כרת את ראשה, ביצע בה מעשה מגונה ולאחר מכן קבר את ראשה בסמוך לאצטדיון הכדורגל בעיר. סנגוריו טענו בבית המשפט כי הוא סובל מבעיה נפשית חמורה, אך בית המשפט הרשיע אותו בכל זאת.

האירוע התחיל לאחר שהתפתח ויכוח בין הסוהר לשעבר לרעייתו סביב רצונו לרכוש מכונית. במהלך הוויכוח הוא נטל סכין מהמטבח, הצמיד אותה לצווארו של אשתו ופצע אותה. אחר כך הוא הכה אותה בגופה ובראשה, והמשיך לחנוק אותה עד שהיא התמוטטה על הרצפה. לאחר מכן הוא אף ביצע בה מעשה מגונה.

עוד בוואלה! NEWS:
הנשיא לשעבר קצב עשוי להשתחרר מהכלא כבר בשבוע הבא
זרועה הארוכה של המשטרה: היורה בדאלאס חוסל עם רובוט - וארה"ב סוערת
"לקום בבוקר ולראות שיחה מאמא - לא להאמין": משפחת מרק קמה מהשבעה

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע

לכתבה המלאה
ויכוח על רכישת מכונית. הנרצחת (צילום: דרור עינב, רפרודוקציה)

הרוצח חתך את ראשה של אשתו באמצעות שקית, הכניס אותו לשקית ניילון, שטף את הסכין והחזיר אותו למקומו במגירה במטבח. אחר כך הוא נעל את חדר הילדים, לקח את השקית ובה הראש הכרות, נסע לשטח פתוח וקבר שם את השקית.

לאחר מכן, הוא נסע לבית הכלא שבו שירת והודיע למשטרה כי הוא ואשתו ניסו להתאבד. הוא ביקש שישלחו ניידת לדירת. השוטרים במקום מצאו את גופת האישה, ומאוחר יותר הוביל הרוצח את החוקרים למקום שבו קבר את ראשה של אשתו.

הרוצח בעת הקראת כתב האישום (צילום: שי מכלוף)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully