ראש עיריית בת ים לשעבר שלומי לחיאני השתחרר מכלא חרמון

לאחר שוועדת השחרורים של שב"ס החליטה לקצר את בשליש את עונשו בניגוד לעמדת הפרקליטות, יצא לחיאני, שהורשע בעבירות של הפרת אמונים, מכלא חרמון. הוא לא יוכל לכהן בתפקיד ציבורי בשנים הקרובות

שלומי גבאי
13/05/2016
צילום: שלומי גבאי, עריכה: אביב אירגז

ראש עיריית בת ים לשעבר שלומי לחיאני השתחרר היום (שישי) מכלא חרמון - זאת לאחר שוועדת השחרורים של שב"ס החליטה לקצר את בשליש את עונשו, בניגוד לעמדת הפרקליטות. בצאתו מהכלא נפגש עם רעייתו דורית, ומסר: "התקופה בכלא היתה מורכבת. אני עדיין לא בשל לסכם אותה. אני נוסע לכינרת לנוח, ואחר כך אשוב לבת ים".

לחיאני נשלח לכלא חרמון לשמונה חודשי מאסר בחודש דצמבר, לאחר שהורשע בעבירות של הפרת אמונים. מאחר והוטל עליו קלון של שבע שנים, לא יתאפשר לו לכהן בתפקיד ציבורי עד תום התקופה.

עוד בוואלה! NEWS:
חיזבאללה: מפקדנו הצבאי חוסל על ידי חיל האוויר הישראלי
שר החוץ הבא של מדינת ישראל? ההימור הגדול של הרצוג
חתן פרס ישראל על מפעל חיים: "להפוך את החברה לסובלנית יותר"

בכל חמישי

הטבות ואטרקציות ב-10 ₪ בלבד - רק באפליקציית וואלה!

בשיתוף Poalim Wonder
כתב האישום המקורי כלל גם שני אישומי שוחד. לחיאני עם יציאתו מהכלא, הבוקר(צילום: שלומי גבאי)

כתב האישום המקורי שהוגש נגד לחיאני כלל גם שני אישומים של שוחד, אולם במסגרת הסדר הטיעון שהוסכם בספטמבר 2014 בוטל אחד מהם והשני - שנוגע לקבלת צ'ק בנקאי מבעלי עסקים בעיר כ"הלוואה" - הפך גם הוא לעבירת מרמה והפרת אמונים. לחיאני אמנם החזיר חלק מהכסף שניתן לו, אך במשך השנים קיבלו אותם בעלי עסקים הקלות בהיתרי בנייה מטעם הוועדה המקומית של העירייה, תוך ידיעתו המלאה של לחיאני.

"עדיין לא בשל לסכם את התקופה". לחיאני יוצא מהכלא, הבוקר(צילום: שלומי גבאי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully