שלושה תושבי הצפון מואשמים שירו ברכב של עובדת סוציאלית ואיימו עליה

השלושה, תושבי אום אל-פחם, נאשמים כי הגיעו לפני כחודשיים לביתה של עובדת סוציאלית שטיפלה בעניינו של אחד מהם, ניפצו את חלון רכבה והציתו אותו כדי להפחיד אותה. המעשה הביא לעיצומים בשירותי הרווחה

11/04/2016
צילום: ערן גילווארג, עריכה: מתן חדד

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש הבוקר (שני) כתב אישום נגד שלושה תושבי אום אל-פחם בגין השחתת מכוניתה של עובדת סוציאלית שטיפלה בעניינו של אחד מהם ואיומים עליה – תקרית שהביאה לעיצומים של איגוד העובדים הסוציאליים ברחבי הארץ בחודש שעבר. הנאשמים, ריאד מחאג'נה, בן 32, סאמר מחאמיד, בן 22, ונאשם קטין, נאשמים כי הציתו את כלי הרכב של העובדת הסוציאלית מחוץ לביתה.

מכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אבי אור-זך מפרקליטות מחוז חיפה, עולה כי לפני כחודשיים הגיע מחאג'נה אל משרדי מחלקת הרווחה, ושם פנה אל המתלוננת המשמשת עובדת סוציאלית במקום, אשר טיפלה בעניינו. על פי כתב האישום, מחאג'נה קילל אותה ואיים עליה כי ישרוף את מחלקת הרווחה.

עוד ידיעות בוואלה! NEWS:
עוד לא נפרדת מהרכב: ענבל אור קיבלה ארכה להפקדת הג'יפ היוקרתי
תיעוד: רעולי פנים יוצאים מג'יפ, קושרים כספומט לרכב - ונמלטים עם השלל
"מסדר את התג": בעל אולם מנתיבות חשוד שהטריד נערות שעבדו תחתיו

עוד בוואלה!

המוצרים האלה נחטפים באמאזון. עכשיו הם גם ליד הבית שלך

מערכת וואלה! בשיתוף טרמינל X
ניפצו את החלון באמצעות פטיש. הנאשמים בבית המשפט, היום(צילום: ערן גילווארג)

מכתב האישום עולה כי כעבור יומיים סיכם מחאג'נה עם מחאמיד, עם הנאשם הקטין ועם אדם נוסף שזהותו אינה ידועה כי יציתו את כלי הרכב של העובדת הסוציאלית וירו לעברו במטרה להפחידה. בשעות הלילה, כך נטען בכתב האישום, נסעו הארבעה אל ביתה כשברשותם מכל בנזין, תת-מקלע מאולתר ובתוכו מחסנית ותחמושת ופטיש. בהגיעם אל סמוך לבית האישה, ניגש הקטין אל הרכב, וניפץ את חלון הרכב האחורי באמצעות הפטיש.

25 יריות. שניים מבין הנאשמים, היום(צילום: ערן גילווארג)

לאחר מכן ניגש אחד מהם אל כלי הרכב, שפך את הבנזין בתוכו דרך החלון המנופץ, וכן על גבי הרכב, והצית אותו. בהמשך ניגש מחאמיד אל כלי הרכב כשהוא נושא את תת-המקלע בידיו וירה לעברו 25 יריות. לאחר מכן נמלטו הארבעה מהמקום. לשלושת הנאשמים מיוחסות עבירות של קשירת קשר לפשע, עבירות נשק, הצתה, חבלה במזיד ברכב ואיומים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully