פרקליטה של שירי סובול: "אמה תומכת בה, היא מחזיקה מעמד"

בהקראת כתב האישום נגד אחותה של הילי סובול המואשמת ברצח אמר עורך הדין כי "עוברים עליה ימים לא קלים" והוסיף: "מחומרי החקירה עולה שהיא לא קשורה לאירוע. מנסים להחזיק אותה בכל דרך"

30/03/2016
צילום: ניב אהרונסון, עריכה: יאיר דניאל

גיל פרידמן, עורך דינה של שירי סובול, המייצג אותה בפרשת רצח אחותה התאומה הילי סובול, מסר היום (רביעי) בהקראת כתב האישום נגדה בבית המשפט המחוזי בתל אביב, כי "אמה פגשה אותה, היא תומכת בה ומחזקת אותה ושירי מחזיקה מעמד בינתיים". עוד הוסיף: "עוברים עליה ימים לא קלים, גם בגלל מות אחותה, אבל היא עצמה מאמינה בחפותה ואני מאמין שבסופו של דבר היא תשוחרר".

"התחלנו לקבל את חומרי החקירה ומהם עולה לטעמנו שהיא לא קשורה לאירוע. כשיתחילו הדיונים נוכל כמובן להציג את זה בפני בית המשפט", אמר פרידמן. הוא אף התייחס להסתכלות פסיכיאטרית שעברה, ואמר כי "כשנקבל את כל חוות הדעת ואת כל החומר נוכל להגיב בהתאם". פרידמן ציין כי גם זו הייתה "תקופה ארוכה ולא קלה. מנסים להחזיק אותה בכל דרך".

עוד בנושא:
"שירי סובול שטפה לו את המוח": הווידוי בתא המעצרים שהפליל את בן הזוג
"צפתה בבן זוגה דוקר את הילי 130 פעם": שירי סובול מואשמת ברצח אחותה
"מי שדקר נתקף זעם": כתבי אישום יוגשו היום נגד שירי סובול ובן זוגה

עוד בוואלה!

תיעוד: גדול הכדורסלנים בארה"ב נפגש עם האדמו"ר הרב פינטו

מוגש מטעם שובה ישראל
שירי סובול ודוד ערן, בהקראת כתב האישום בבית המשפט המחוזי בתל אביב, היום(צילום: מגד גוזני)

גם עו"ד ששי גז, המייצג את בן זוגה של סובול, דוד ערן, ציין כי רק אתמול הגיע לידיו חומר הראיות בתיק, אשר לדבריו הוא רב. "אנחנו צריכים לעבור עליו, ואז נגיב בבית המשפט, שם ראוי שיתנהל הדיון – ולא בתקשורת", הוסיף.

"בימים אלו הנאשם נמצא בבית חולים אברבנאל ועובר בדיקה פסיכיאטרית", אמר גז. "עד עכשיו אנחנו עוד לא יודעים מה יהיו תוצאותיה, נמתין ונראה. חומר הראיות בתיק כולל גם את מצבו הנפשי של כל נאשם, ודאי במקרה הזה, ואנחנו מחכים לראות מה תהיה חוות הדעת".

"מאמינה בחפותה". שירי סובול בבית המשפט המחוזי, היום(צילום: מגד גוזני)
"נמצא באברבנאל". דוד ערן בבית המשפט המחוזי, היום(צילום: מגד גוזני)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully