"גנרל, רופא ופילוסוף": נשיא מצרים הוצע למכירה פומבית באיביי

בנאום שנשא הכריז עבד אל-פתאח א-סיסי כי היה מוכר את עצמו אם הדבר היה מסייע לכלכלת המדינה. פעיל פוליטי החליט להציע את הנשיא לכל המרבה במחיר. ה"מוצר" הגיע למיליון דולר לפני שהוסר

שמעון סימן-טוב
צילום: הטלוויזיה המצרית, עריכה: יאיר דניאל

נשיא מצרים, עבד אל-פתאח א-סיסי, הוצע למכירה באיביי לכל המרבה במחיר. המקרה המביך אירע בעקבות דברים שאמר אתמול (רביעי) בנאום שנשא בכנס שעסק בעתידה של המדינה ובהתייחסו למצב הכלכלי הקשה במדינה.

הוא העלה רעיונות יצירתיים לשיפור המצב. בין היתר, הציע שעשרה מיליון מנויי סלולר מתוך כ-90 מיליון תושבים יתרמו מדי יום לירה אחת. בשיאו של הנאום הכריז א-סיסי כי "אם הדבר היה מועיל לכלכלת המדינה – הייתי מוכר את עצמי".

עוד בוואלה! NEWS:
מצור על עזה? פעילי טרור עוברים לסיני להילחם עם דאעש נגד מצרים
אחרי 3,000 שנה: טביעות אצבע נמצאו על ארון קבורה פרעוני במצרים
אשתו של ברגותי: "חובתו להתמודד על נשיאות הרשות - למען הפלסטינים"

עוד בוואלה!

האדמו"ר הרב פינטו: "כך תהיו רופאים של התקופה"

לכתבה המלאה
נשיא למכירה. עמוד המוצר באיביי לפני שהוסר (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

הפעיל הפוליטי אחמד גהאנים החליט להתייחס ברצינות להצעתו של הנשיא והציע את א-סיסי כמוצר למכירה פומבית באיביי. "שלום עולם, החלטנו למכור את א-סיסי באיביי כדי לחלץ את כלכלת מצרים, כדי שאתה לא תצטרך לעשות זאת", הסביר בדף הפייסבוק שלו. "אנחנו עושים זאת עבורו, עבורנו ועבור האנושות. בבקשה הציעו הצעה עכשיו כדי לסייע למצרים להשיג עצמאות פוליטית וכלכלית".

בדף המוצר באיביי נכתב: "למכירה: גנרל, רופא ופילוסוף, בעל רקע צבאי, עובד כרופא". המחיר הגיע בתוך שעות ספורות למיליון דולר, עד שהאתר הסיר את המודעה המשעשעת.

"אנחנו עושים זאת עבורו, עבורנו ועבור האנושות" (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully