ספרי קודש על הרצפה: הושחת חדר תפילה מוסלמי במכללת הדסה

אלמונים נכנסו לחדר במוסד החינוכי שבבירה, ובין השאר השחיתו בריסטולים עליהם כתובים פסוקים מן הקוראן. "כעסתי והתביישתי שבמכללה שלנו יכול להתרחש אירוע מעין זה", כתב נשיא המכללה. תלונה הוגשה למשטרה

12/01/2016
חדר תפילה מוסלמי במכללת הדסה שבירושלים הושחת, 12 לינואר 2016. טוויטר, צילום מסך
כתבי קודש על הרצפה. חדר התפילה במכללת הדסה, היום(צילום: צילום מסך, טוויטר)

סטודנטים ערבים שהגיעו אמש (שלישי) לחדר התפילה המוסלמי בקמפוס מכללת הדסה שבירושלים, גילו כי אלמונים זרעו הרס במקום הקדוש, והשליכו ספרי קודש על הרצפה. הסטודנטים ההמומים הזעיקו את הנהלת המכללה, שהגישה מיד תלונה למשטרה. גורם במכללה אמר לוואלה! NEWS כי "כמה חברה עשו ונדליזם במקום, זרקו ספרי קודש מוסלמים על הרצפה ולכלכו את המקום". לדבריו, "אנחנו עושים הכול כדי למצוא אותם והגשנו תלונה במשטרה".

למרות שבשלב זה טרם ידוע אם האלמונים הם סטודנטים במוסד החינוכי, המכללה פרסמה היום הודעת גינוי לאירוע החריג ומסרה כי "אנחנו מצרים על אירוע הוונדליזם יוצא הדופן שקרה בבית התפילה המוסלמי". לדברי ההנהלה, "מכללת הדסה מוקיעה כל אלימות באשר היא ומטפלת באירוע ללא משוא פנים, על פי חוק. פנינו למשטרה בנושא ונעשה ככל שנידרש בכל עת גם במקרים הפוכים".

עוד בוואלה! NEWS:
הצוללת החמישית של צה"ל הגיעה לישראל
"בעטו בו בראש והטיחו בו ספסל כשהוא שוכב חסר אונים"
המיילים של קלינטון חשפו: התכנית להצתת מחאה נגד הכיבוש

בכל חמישי

הטבות ואטרקציות ב-10 ₪ בלבד - רק באפליקציית וואלה!

בשיתוף Poalim Wonder
הוגשה תלונה במשטרה. חדר התפילה במכללת הדסה, היום(צילום: צילום מסך, טוויטר)

נשיא המכללה, פרופ' ברטולד פרידלנדר, כתב היום לתלמידי המוסד החינוכי כי "אתמול נכנסו אלמונים לחדר התפילה המוסלמי, השליכו ספרים על הרצפה, תלשו מן הקירות והשחיתו בריסטולים עליהם כתובים פסוקים מן הקוראן". עוד הוסיף פרידלנדר כי "הסטודנטים שהגיעו למקום כאבו וכעסו על המעשה ואני כעסתי והתביישתי שבמכללה שלנו יכול להתרחש אירוע מעין זה. במכללה לומדים סטודנטים מכל חלקי החברה הישראלית ולכל אחד ואחת מהם הזכות לקיים בכבוד את אורחות חייו ואמונתו".

חדר התפילה במכללת הדסה, היום(צילום: צילום מסך, טוויטר)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully