פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "סמים בכל פינה": 240 ק"ג מריחואנה אותרו במבנה תעשייה באשדוד

   במבנה, שהוסב למעבדת סמים, נמצאו כ-300 שתילי מריחואנה וציוד לגידול סמים. נגד שני תושבי המרכז הוגשו כתבי אישום בגין גידול סמים. "שוב סוכל הליך ייצור וגידול הסמים שגורמים לפשיעה"

   "סמים בכל פינה": 240 ק"ג מריחואנה אותרו במבנה תעשייה באשדוד
   צילום: חטיבת דובר המשטרה, עריכה: יאיר דניאל

   240 קילוגרמים של מריחואנה נתפסו במעבדה לייצור סמים שנחשפה לפני כמה ימים בתוך מבנה תעשייה באשדוד. המעבדה נחשפה במהלך פעילות של משטרת אשדוד במרחב לכיש והיום (ראשון) הוגשו כתבי אישום נגד צעיר בן 20 וגבר בן 33 מאזור המרכז בגין גידול סמים.

   "ככל שהתקרבנו למקום הרחנו ריח חזק של מריחואנה, והבנו מיד מה מסתתר בתוך המבנה", סיפרו שוטרים שהשתתפו בפעילות. במבנה תעשייה בן שלוש קומות, שהוסב למעבדת סמים במסווה של בית עסק, מצאו השוטרים כ-300 שתילים של מריחואנה לצד חומר גרוס רב. בנוסף, נמצא ציוד ומכשור אשר שימש לגידול הסמים. "היו במקום סמים בכל פינה ובצורות שונות", סיפרו הבלשים שהיו במקום.

   עוד בוואלה! NEWS:
   סערת ההפגנה בכפר הפלסטיני: "בני זרק אבנים? הוא עם יד שבורה"
   עוד צעד בדרך לפיוס? שר החוץ הטורקי החדש "בן שיח אוהד ישראל"
   תיעוד של "בצלם" הוביל לאישום נגד נעם פדרמן ובנו בשל יידוי אבנים

   240 קילוגרמים של מריחואנה נתפסו במהלך פעילות של משטרת אשדוד במרחב לכיש. אוגוסט 2015 (חטיבת דובר המשטרה)
   שתילי המריחואנה במעבדה (צילום: משטרת ישראל)

   במהלך הפעילות, נמצא הצעיר בן ה-20 ישן במעבדה, ובהמשך התברר כי הוא שמר ותפעל אותה. החשוד נלקח לחקירה במחלק התשאול של משטרת אשדוד. באמצעות ראיות שנתפסו בזירה ועם התפתחות החקירה, נעצר לאחר כמה ימים הגבר בן ה-33, ששכר את המבנה.

   מפקד משטרת אשדוד, סגן-ניצב נועם שקל, ציין כי מדובר בחשודים שהגיעו לאשדוד ושכרו את המבנה במטרה לגדל, לייצר ולהפיץ את הסמים. "שוב סיכלנו את הליך ייצור וגידול הסמים אשר מהווים מחולל פשיעה ומקור מימון מרכזי עבור גורמים עבריינים. נמשיך להיאבק בנגע הסמים בכל האמצעים העומדים לרשותנו", אמר.

   240 קילוגרמים של מריחואנה נתפסו במהלך פעילות של משטרת אשדוד במרחב לכיש. אוגוסט 2015 (חטיבת דובר המשטרה)
   (צילום: משטרת ישראל)