נתיבי איילון נחסמו לתנועה בשל כלי רכב חשוד - ונפתחו מחדש

הכביש נחסם בעקבות כלי רכב חשוד שבו שתי נשים וגבר שסירבו להישמע להוראות השוטרים כשהאחרונים קראו להם לעצור. השוטרים החלו בבדיקת כלי הרכב והנוסעים ולאחר זמן קצר פתחו את הנתיבים שוב לתנועה

  • נתיבי איילון
צילום מסך

כביש איילון לכיוון צפון באזור מחלף השלום בתל אביב נחסם היום (חמישי) לתנועה בעקבות רכב חשוד במקום. ברכב היו שתי נשים וגבר שסירבו להישמע להוראות השוטרים וניסו להימלט בנסיעה מנתיבי אילון. עקב כך, השוטרים עצרו את כלי הרכב ובדקו אותו ואת הנוסעים בו ולשם כך נחסם הכביש. בתום הבדיקה נפתח הכביש מחדש לתנועה.

האירוע החל כאשר השוטרים הבחינו בכלי רכב חשוד בנתיבי איילון לכיוון צפון, וקראו לו לעצור. נהג הרכב פתח בנסיעה פרועה כאשר רק באזור מחלף השלום הצליחו הנידות לחסום את כלי הרכב. השוטרים יצאו בנשקים שלופים והחלו בבדיקת הרכב והנוסעים. מבדיקה ראשונית עולה כי שתי הנוסעות הן שוהות בלתי חוקיות מערערה. בכלי הרכב לא נמצא משהו שקושר את הנוסעים לפעילות חבלנית.

עוד בוואלה!NEWS:
פיגוע דריסה בשומרון: שני פצועים קשה ואחד קל, הנהג הפוגע נורה
"שערי צדק" לצעירה שנאנסה בידי גבר שהתחזה לרופא: לא אחריותנו
בשיא העונה: שביתה בנתב"ג ליממה במחאה על העסקת עובדי קבלן

עוד בוואלה!

טמנאוולין: מהגבעה בסקוטלנד לראש טבלת המכירות

לכתבה המלאה
בכלי הרכב לא נמצא משהו שקושר את הנוסעים לפעילות חבלנית. חסימת האיילון, היום (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

מפקד משטרת התנועה הארצית ניצב-משנה אילן מור סיפר כי כלי הרכב ביצע עבירת תנועה ונעצר על ידי שוטרי התנועה. במהלך התשאול של נוסעי הרכב, ששתיים מהן תושבות שטחים, גילו יושבי כלי הרכב סימני לחץ, מה שעורר את חשד השוטרים. השלושה עוכבו לחקירה וחבלן משטרה בדק את כלי הרכב. במשטרת תל אביב טענו כי הסמיכות לפיגוע הדריסה בשומרון הגביר את החשש לאירוע חבלני, מה שגרם להם לחסום את הכביש.

יושבי כלי הרכב סימני לחץ, מה שעורר את חשד השוטרים. נתיבי איילון, היום (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully