על טעויות משלמים: מרצה שלחה בטעות פורנו לסטודנטים שלה

מרצה מפילדלפיה נמצאת תחת חקירה לאחר ששלחה בטעות לסטודנטים שלה קישור לסרטון פורנו. ברשת זועמים על החלטת האוניברסיטה להשהותה עד תום החקירה, "היא עשתה טעות שכולנו היינו יכולים לעשות"

13/04/2015
המרצה ליסה מקאלורי שלחה פורנו לסטודנטים שלה. יוטיוב, צילום מסך
העתק-הדבק הרסני. המרצה ליסה שלחה בטעות לסטודנטים לינק לסרטון פורנו(צילום: צילום מסך, יוטיוב)

למי מאיתנו לא קרה ששלחנו בטעות הודעה לאדם הלא נכון עם הטקסט הלא נכון? הטעות הלא נעימה הזאת מקבלת משמעות גדולה יותר כשמדובר במרצה שלך ובהודעה שנשלחה לכל הסטודנטים הכוללת קישור לתוכן פורנוגרפי. אופסי.

ליסה מקלרו, מרצה למשפטים באוניברסיטת דרקסל שבפילדלפיה, נמצאת תחת חקירה לאחר ששלחה לכאורה לתלמידיה בדוא"ל קישור לסרטון פורנו. ההודעה הייתה אמורה להכיל קישור למאמר העוסק בכתיבת סיכומים משפטיים, אך להפתעת הסטודנטים - הקישור הוביל אותם לסרטון פורנו מעניין לא פחות. שכותרתו "היא אוהבת את החרוזים האנאליים שלה?".

הסטודנטים קיבלו הצצה אינטימית לתחביביה של המרצה(צילום: ShutterStock)

בהודעה רשמית שהוציאה האוניברסיטה נכתב כי "אנו מודעים לטעות שנעשתה ע"י המרצה ועל התוכן שהועבר לסטודנטים למשפטים. על פי החוק הפדרלי ומדיניות האוניברסיטה, אנו נדרשים לטפל בכל התנהגות בלתי הולמת, הכוללת אופי מיני, שעלולה להשפיע על חברי הקהילה שלנו. כחלק ממדיניות ונהלים אלו, במהלך החקירה יש בידינו את הזכות להוציא את העובד לחופשה יזומה".

מאז פרסום הדברים, רבים ברשת יוצאים נגד החלטת האוניברסיטה להשהות את המרצה. "בשבוע שעבר, ליסה מקלרוי, מרצה למשפטים באוניברסיטת דרקסל, עשתה טעות שכל אחד מאיתנו היה יכול לעשות - טעות שעליה היא נענשת עכשיו", נכתב נאתר החדשות gawker.

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה

עוד בנושא

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully