לראשונה מאז נכלא: קצב יחגוג את חג החירות עם משפחתו

לוואלה חדשות נודע כי מפקד כלא מעשיהו אישר את בקשתו של הנשיא לשעבר ועבריין המין, לצאת לחופשה בחג הפסח. חופשתו צפויה להימשך 72 שעות, שבסיומן הוא ישוב לכלא. בשנה שעבר דחה בית המשפט בקשה דומה

  • משה קצב
  • חופשה
  • פסח
צילום: באדיבות אתר סרוגים, עריכה: טל רזניק

(צפו בקצב שיצא לחופשה וחגג בחתונת קרוביו, ינואר 2014)

עוד בוואלה! NEWS

כמה שעות ביום באמת צריך להתאמן? עומר צורי עם כל הסודות

לכתבה המלאה

שלוש וחצי שנים אחרי שנאסר יורשה בפעם הראשונה הנשיא לשעבר משה קצב לחגוג את סדר פסח בחיק בני משפחתו, בביתו בקריית מלאכי. קצב הגיש בימים האחרונים בקשה לצאת לחופשה בליל הסדר. לוואלה חדשות נודע כי בקשתו של קצב אושרה על ידי מפקד כלא מעשיהו שבו הוא מרצה את עונשו.

קצב זוכה לצאת באופן קבוע לחופשות, אך זו הפעם הראשונה שיזכה לחגוג את חג החירות בביתו. ככל הנראה, חופשתו של הנשיא לשעבר תימשך 72 שעות, שבסיומן הוא ישוב לכלא.

עוד בוואלה חדשות:
הילדים שנספו בשריפה בברוקלין הובאו למנוחות: "למה לקחתם שבעה?"
"שלום, בא לך לעשות כיף?": נעצר חשוד באונס של כמאה ילדות
"שעון ביומטרי במקומות עבודה - רק באישור העובדים"

קצב חוזר לכלא לאחר חופשה ב-2013 (צילום: דרור עינב)

בשנה שעברה ביקש קצב לצאת לחופשת ליל הסדר והוא אף הגיש עתירה בנושא נגד שירות בתי הסוהר (שב"ס). אולם, בית המשפט דחה את עתירתו לאחר שהתברר כי לא עמד במרווח הימים בין החופשות. זאת, משום שכמה שבועות קודם לכן הוא יצא לחופשת פורים.

קצב נושא עונש מאסר של שבע שנים בכלא מעשיהו ברמלה, לאחר שהורשע באונס, במעשה מגונה בכוח ובהטרדה מינית. בכל שנה לקראת ליל הסדר מאפשר שב"ס את יציאתם של מאות אסירים לחופשת חג. כל האסירים שיוצאים לחופשות הם האסירים שנכללים בסבב החופשות והם יוצאים משערי הכלא רק לאחר שהגישו בקשות מסודרות שנבדקו ואושרו על ידי המפקדים במתקני הכליאה השונים.

לפניות לכתב: Aviash123@walla.co.il

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully