משפט הולילנד מגיע להכרעה בעליון

פרקליטי אולמרט: הדיסק של זקן הועבר אלינו ביודעין

על אף שהפרקליטות טוענת כי תקליטור ובו תכתובות המייל של זקן הועבר בטעות לעורכי הדין של אולמרט, האחרונים טוענים כי ביקשו אותו מפורשות ולכן קיבלו אותו. לדבריהם, טענות הפרקליטות שערורייתיות

25/10/2014
לא הפעם הראשונה שהפרקליטות מעבירה חומרים "בטעות" לצד של אולמרט(צילום: מערכת וואלה! NEWS, תומר אפלבאום)

עורכי הדין של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, העבירו אתמול (שישי) את תגובתם לבית המשפט המחוזי בירושלים בעקבות בקשת הפרקליטות להשיב תקליטור אשר מכיל את תוכן תיבת הדואר האלקטרוני של שולה זקן, ושלדבריהם הגיע בטעות לידי עורכי הדין של אולמרט אשר סירבו להחזירו. מדובר בפעם השניה שהפרקליטות מעבירה "בטעות" חומרים לעורכי הדין של אולמרט, והאחרונים טוענים כי הם הועברו אליהם ביודעין.

לדברי הפרקליטות, התקליטור מכיל חומרים אישיים של זקן ובהם התכתבויות שלה עם עורכי דינה, לפיכך מדובר יהיה בהפרת החיסיון בין עורכי ללקוח. מהתכתבויות שנערכו בין עורכי הדין לפרקליטות עולה כי עורכי הדין של אולמרט הם אלה שציינו כי הדיסק בידיהם וביקשו חומרים נוספים ובעקבות כך נזכרו בפרקליטות כי מדבור בחומרים שלא היו אמורים להיות בידי ההגנה.

עוד בפרשת הולילנד:
עיכוב העונש של אולמרט: חריגה למניעת מבוכה | דעה
העליון החליט לעכב את מאסרו של אהוד אולמרט
משפטו של אהוד אולמרט בפרשת טלנסקי נפתח מחדש

"ויתרה על חיסיון עו"ד-לקוח". זקן ועורך הדין שלה, עופר ברטל(צילום: מערכת וואלה! NEWS, מוטי קמחי)

לדברי עורכי הדין של אולמרט, הטענה בדבר פגיעה בחיסיון עו"ד-לקוח שמעלה הפרקליטות היא שערורייה. לדבריהם, זקן עצמה ויתרה על חיסיון עם שלושת עורכי דינה, דב גלעד-כהן, עופר ברטל ומיכה פטמן, ולכן השלושה העידו במשטרה במסגרת הסכם עד המדינה שחתמה זקן.

עוד עולה מההתכתבויות בין עורכי הדין לפרקליטות כי האחרונטים ביקוש מפורשות את הדיסק וכך הוא הגיע לידיהם. עם זאת, לטענתם, כלל אין בו את כל התכתובות של זקן. אי לכך, הם ביקשו מבית המשפט לדחות את בקשת הפרקליטות.

לפניות לכתבת גלי גינת: gali.gnt@walla.com

טוב לדעת (מקודם)

כניסה בלעדית לפסטיבל מוזיקה אלקטרונית שכולו אנרגיות גבוהות

מוגש מטעם XL ישראל

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully