פנסילבניה: בן עשר "יצא מכליו" והכה למוות בת 91

הילד החזיק מקל על צווארה של הקשישה והכה אותה פעמים רבות משום שצעקה עליו לאחר שנכנס לחדר שבו שהתה בבית סבו. הוא יישפט כבגיר בעוון רצח ומוחזק במעצר. עורך דינו: "המשפחה שבורה"

  • רצח
  • פנסילבניה
אי-פי
הסב ראה שהיא לא מגיבה והזעיק את שירותי החירום (צילום: ShutterStock)

ילד בן עשר מפנסילבניה מואשם כי במהלך ביקור אצל סבו שחי בצפון-מזרח המדינה, הכה למוות את הלן נובק, קשישה בת 91. האישה, שהייתה תחת טיפולו של סבו ככל הנראה, צעקה על הילד שבדיוק נכנס לחדרה – ובתגובה הוא "יצא מכליו". כך סיפרה אמו, שהביאה אותו לתחנת המשטרה לאחר התקרית. הילד, שעצור ללא אפשרות לשחרור בערבות, יישפט כבגיר בעוון רצח.

עורך הדין שלו, ברנרד בראון, אמר כי במהלך הדיון שייערך היום (רביעי) בעניינו של הילד, הוא ידרוש שישוחרר למעצר בית ויהיה באחריותו של אביו. כמו כן, הוא הוסיף כי ידרוש דיון בעניין כשירות הילד לעמוד לדין, שכן לטענתו הוא אינו בריא בנפשו. לדבריו, הוכחת אי כשירות עשויה לסייע בהעברת המקרה לבית משפט לנוער.

עוד ידיעות מהעולם:
קרי נפגש עם לברוב: "נגביר שיתוף הפעולה נגד דאעש"
איטליה: אחות חשודה שהרגה 38 מטופלים "מעצבנים"
לראשונה מ-2007: אזרח מערבי נורה למוות בערב הסעודית

עוד בוואלה! NEWS

אז מה זה בדיוק "העסק של כולנו" - צפו והכירו

לכתבה המלאה
עורך הדין ינסה להוכיח אי כשירות נפשית כדי שהילד לא יישפט כבגיר (צילום: ShutterStock)

מהמשטרה במדינה נמסר כי האירוע התרחש ביום שבת. בתחילה, הילד אמר לסבו שלא עשה לנובק דבר וכי היא "מדממת מהפה" בסך הכול. כשהסב ניגש למיטתה, היא אמרה לו שהיא בסדר. אך לאחר זמן מה הוא בדק אותה שוב וכאשר לא הגיבה, הוא התקשר לשירותי החירום. כששאל את נכדו אם "עשה משהו לאישה", הילד הודה בפניו שהכה אותה במיטתה וחסם את צווארה במקל – כך אמרה התובעת המחוזית ג'נין אווארדס.

בחקירתו שחזר הילד את השתלשלות האירועים וסיפר כי "החזיק את המקל על גרונה והכה אותה פעמים רבות". הפציעות על גופתה של הקשישה, עלו בקנה אחד עם שחזורו של הילד. בנתיחה שלאחר המוות עלה כי חבלה רצינית על צווארה של האישה היא זו שהביאה למותה, ולכן ניתן להאשים את הילד ברצח. משום שתיקי רצח לא מטופלים בבית המשפט לנוער, על הנער להישפט כבגיר. "המשפחה שבורה", אמר עו"ד בראון. "בנם בן העשר נלקח מהם והם יודעים שהוא במתקן כליאה במחוז וכי יחויב בחוק כמבוגר".

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully