רצח שלושת הנערים

"הבאנו שלושה": מה עוד נאמר בקלטת החטיפה?

פרסום ראשון: הקלטת השיחה בין גיל-עד שער למוקד המשטרה נמשכת גם לאחר שהקטע שדלף לרשתות החברתיות ופורסם מסתיים. בקטע נשמע אחד החוטפים מדבר עם גורם שלישי בערבית

יוסי אלי
02/07/2014
צילום מסך

פרסום ראשון: הקלטת השיחה בין גיל-עד שער למוקד המשטרה לאחר שנחטף נמשכת גם לאחר שהקטע שדלף לרשתות החברתיות ופורסם אתמול (שלישי) מסתיים. נראה כי גם לאחר ששער דיווח "חטפו אותי", המשיך מכשיר הטלפון להעביר את הקולות שכן השיחה לא נותקה. בהמשך ההקלטה, נשמע אחד החוטפים מתקשר לאדם אחר, ומספר לו בערבית: "הבאנו שלושה".

רצח הנערים - כותרות אחרונות
"חטפו אותי": זו שיחת הטלפון למוקד המשטרה
נתניהו: "אם יהיה צורך, נרחיב הפעולה נגד חמאס"
"בלב אחד": תמונות ממסע הפרידה מהבנים

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - הרופאים ממליצים והמטופלים מרוצים

מוגש מטעם בי קיור לייזר
נתניהו בהלוויית הנערים, אתמול(צילום: רויטרס)

מפרטי החקירה עולה עוד כי היריות שנשמעו בתוך הרכב הרגו ככל הנראה חלק מהחטופים בו במקום. עוד עולה כי החוטפים המשיכו בנסיעה וכשסברו כי השב"כ דולק אחריהם, שינו כיוון ופנו לאזור חלחול. שם, הם טמנו בחופזה את גופותיהם של שלושת הנערים, נסעו צפונה, שרפו את כלי הרכב שנגנב ממזרח ירושלים, ונעלמו.

הדלפת השיחה בין הנערים למוקד 100 של המשטרה עוררה זעם גדול בארגון. "זה חמור מאוד שהשיחה הזו דלפה", אמר גורם בכיר במשטרה, "יש לבחון את זה היטב".

ההקלטה דלפה לרשת ווטסאפ ואף הועלתה לאתר יוטיוב בטרם התיר זאת צו איסור הפרסום. כעבור כשעה, הגיעה הקלטת למאות אלפי משתמשי ווטסאפ ברחבי הארץ. מעט מאוחר יותר, השב"כ התיר לפרסום את תוכן הקלטת. במשטרה מציינים כי מדובר בדליפה בלתי שגרתית, בייחוד לאור העובדה כי מדובר בפרט שמשמש כעת את חוקרי השב"כ בנסיונם לאתר את החוטפים. "בבוא העת, ישנה אפשרות שעצם הדליפה תיבדק. השיחה הזאת לא בהכרח דלפה מתוך שורות המשטרה", אמר גורם נוסף. "באירוע בסדר גודל כזה, דליפה כזו היא תקלה מאוד חמורה".

דיפולט(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

במהלך השיחה שפורסמה מוקדם יותר היום נשמע כאמור קולו של גיל-עד אומר "חטפו אותי", ולאחר מכן נשמעות צעקות: "ראש למטה, ראש למטה", במבטא ערבי. בשלב זה נשמע קול מתגבר הבוקע מרדיו ואחר כך קולו של המוקדן במשטרה אומר: "הלו? הלו? הלו?". גם מוקדנית שהצטרפה לשיחה נשמעת כשהיא אומרת "הלו, הלו, הלו?"

להלן תמלול השיחה המלא:

המוקדן המשטרתי: "משטרה שלום מדבר אודי"

- (ברקע) ראש למטה! ראש למטה! (במבטא ערבי)

אחד החטופים: "חטפו אותי"

המוקדן: "הלו? הלו?"

- (ברקע) ראש למטה! ראש למטה! (במבטא ערבי)

המוקדן: "הלו? הלו?"

- "ראש למטה! ראש למטה!"

המוקדן: "הלו?"

- "וואי וואי"

המוקדן: "הלו? הלו?"

(קולות של מכות או ירי)

- "איי, איי, איי"

המוקדן: "הלו? הלו?"

(הקול הבוקע מהרדיו ברקע מתגבר, ונשמע ראיון עם ח"כ שלי יחימוביץ')

שוטרת: "הלו? הלו?"

שוטרת: "הלו? הלו? איפה אתה עכשיו?"

(עדכון ראשון: 22:36)

  • חטיפת הנערים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully