תצא בחוץ: צפו באמריקאית מבריחה בצעקות דוב ענקי

ספארי? לא אצלי בבית. בסרטון שזוכה לפופולריות רבה ברשת נראית נישאנטו גרילו יוצאת ללא חשש למרפסת ביתה, ומגרשת בקולניות את הדוב השחור הפולש - שנסוג בבהלה ומסתלק

  • ארצות הברית
  • דובים
מערכת וואלה! חדשות
צילום: סרטון חובבים שהועלה ליו-טיוב, עריכה: יאיר דניאל: קריינות: לירון בארי

לא הייתה זו הפעם הראשונה שדוב שחור גדול-ממדים פוקד את ביתה של נישאנטו גרילו, אמריקאית המתגוררת סמוך ליער - אך זו הייתה הפעם הראשונה שהשניים מתעמתים פנים אל פנים. לא ברור היכן ומתי בדיוק התרחש העימות המדובר - המתועד בסרטון המובא כאן, שהועלה ליוטיוב בסוף השבוע שעבר על ידי המשתמש ניאנה גרילו (כנראה קרוב משפחתה) - אך הוא צובר כבר פופולריות וזכה לקרוב למיליון צפיות. בסרטון, נראית נישאנטו מבריחה את הדוב מחזית ביתה בקריאות רמות - והוא נענה, ומסתלק בבושת פנים.

בסרטון נראה בתחילה הדוב פוסע בשלווה בחצר של נישאנטו, ועושה את דרכו באטיות לעבר מרפסת הבית. בהגיעו אל מדרגות המרפסת, נשמע קול - ככל הנראה זה של האוחז במצלמה - קורא לנישאנטו ומזהיר אותה מפני הדוב. כעבור רגע יוצאת נישאנטו למרפסת, ומתחילה להבריח ללא חשש את הדוב העצום, תוך צעקות: "רד מפה תכף ומיד! לא! לא! לרדת!". הדוב, למרבה התדהמה, מגיב כמו ילד שננזף: הוא מתחיל הדוב לסגת ברתיעה לאחור. הוא יורד במדרגות במהירות ומסתלק מהחצר.

כפי שניתן לראות בסרטון, למרות המפגשים התכופים - החצר של נישאנטו אינה מוקפת בגדר. לפני ההתרחשויות המתועדות בסרטון, היא כנראה גם לא זקוקה לה.

טוב לדעת (מקודם)

הטכנלוגיה בנעליים שתציל אתכם מכאבי הגב והברכיים

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully