יומיים אחרי שחולץ מעזה, גם אלמוג מאיר ג'אן שוחרר אמש (שני) מבית החולים לביתו. כעת לאחר שחרורו, כלל החטופים שחולצו במבצע ואושפזו בבית החולים שיבא שבו לביתם. נועה ארגמני שוהה לצדה של אמה החולה בסרטן בבית החולים איכילוב.
יומיים אחרי שחולץ מעזה, גם אלמוג מאיר ג'אן שוחרר אמש (שני) מבית החולים לביתו. כעת לאחר שחרורו, כלל החטופים שחולצו במבצע ואושפזו בבית החולים שיבא שבו לביתם. נועה ארגמני שוהה לצדה של אמה החולה בסרטן בבית החולים איכילוב.