וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

החברה להגנת הטבע, עמותת "אדם, טבע ודין" ופורום ארגוני החוף, הגישו הבוקר את דו"ח חופי ישראל לשנת 2001 לשר לאיכות הסביבה, צחי הנגבי. הדוח מצייר תמונה עגומה של מצב חופי ישראל. עיקר הבעיות העולות מהדו"ח נוגעות לבניה מואצת לאורך הים, לזיהום קשה לאורכה של רצועת החוף, לבזיזת אוצרות טבע והרס הנמלים. עם קבלת הדוח מסר הנגבי, כי בכוונתו לקדם העברת חוק החופים בכנסת, שעבר בקריאה ראשונה ומאז הוא מונח על שולחן ועדת הפנים ואיכות הסביבה, וכי יפעל בשבועות הקרובים להקמתה של רשות חופים ונחלים שתרכז את המערכה להצלת חופי הארץ. הנגבי אמר עוד, כי הוא מקווה ששני הצעדים יבוצעו במהלך השנה הנוכחית.

החברה להגנת הטבע, עמותת "אדם, טבע ודין" ופורום ארגוני החוף, הגישו הבוקר את דו"ח חופי ישראל לשנת 2001 לשר לאיכות הסביבה, צחי הנגבי. הדוח מצייר תמונה עגומה של מצב חופי ישראל. עיקר הבעיות העולות מהדו"ח נוגעות לבניה מואצת לאורך הים, לזיהום קשה לאורכה של רצועת החוף, לבזיזת אוצרות טבע והרס הנמלים.

עם קבלת הדוח מסר הנגבי, כי בכוונתו לקדם העברת חוק החופים בכנסת, שעבר בקריאה ראשונה ומאז הוא מונח על שולחן ועדת הפנים ואיכות הסביבה, וכי יפעל בשבועות הקרובים להקמתה של רשות חופים ונחלים שתרכז את המערכה להצלת חופי הארץ. הנגבי אמר עוד, כי הוא מקווה ששני הצעדים יבוצעו במהלך השנה הנוכחית.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully