רס"ן אופק אהרון ורס"ן איתמר אלחרר הובאו למנוחות: "הכאב חזק מנשוא"

הלווייתו של אהרון התקיימה בחלקה הצבאית בבית העלמין בגן יבנה. אביו ספד: "כשדפקו לי בדלת בשתיים וחצי בלילה חשבתי שאני בחלום רע". אחיותיו של אופק התייפחו מעל קברו הטרי: "אתה הגיבור שלנו, תשמור על אבא ואמא". מוקדם יותר הובא למנוחות רס"ן אלחרר בקריית מלאכי

13/01/2022
רב-סרן אופק אהרון מיחידת אגוז שנהרג בתאונת הירי בבקעה מובא למנוחות (צילום: ניב אהרונסון)

רב-סרן אופק אהרון שנהרג אמש בתאונת הירי הקטלנית בבקעת הירדן הובא הערב (חמישי) למנוחות בחלקה הצבאית בבית העלמין בגן יבנה. מוקדם יותר נערכה הלווייתו של רס"ן איתמר אלחרר, ההרוג השני בתקרית, בחלקה הצבאית בבית העלמין בקרית מלאכי.

אביו של אופק, אלי, ספד בכאב לבנו ואמר: "היית צנוע, אמיץ, לוחם, תחרותי. אדם משכמו ומעלה. השארת לנו חלל ריק. נפרדתי ממך ביום ראשון ברכבת. הגיע אלי צוות שדפק לי בדלת בשתיים וחצי בלילה. חשבתי שאני בחלום רע. היית כבר לפני שחרור אופק, למה לא הקשבת לי? אתם קיבלתם את אופק בריא והחזרתם אותו בארון".

אחיותיו של אופק, דניאל וגלי, ספדו בבכי: "אבא רצה אותך כל יום בבית, שתהיה בקריה. אני אמרתי לך שלוחם זה הכי טוב שאפשר. הוא רצה שתהיה לוחם שלוש שנים, לא לנצח. מלאך שלנו ילד טהור שלנו מוצלח. כמה תוכניות היו לך. כמה דברים עשית. לא רצית למות. שמרת על כולם אבל הם לא שמרו עליך. אוהבים אותך אתה הגיבור שלנו. תשמור על אבא ואמא הם צריכים אותך".

עוד בוואלה!

האסון באגוז: איתמר התחתן רק לפני שנתיים, אופק היה אהוב על חייליו

לכתבה המלאה
הלווייתו של רס"ן אופק אהרון, היום(צילום: מעריב, אבשלום ששוני)
אלי, אביו של אופק אהרון, בהלוויתו, היום(צילום: מעריב, אבשלום ששוני)
הלווייתו של רס"ן איתמר אלחרר, היום(צילום: פלאש 90, אתר רשמי)

התקרית אירעה בזמן שהשניים, מפקדי פלגות ביחידת אגוז שבחטיבת הקומנדו, יצאו לסיור לאיתור אמצעים לראיית לילה שנגנבו מהבסיס בו שהו. במקביל, מפקד צוות אחר מיחידתם ביצע גם הוא פטרול מאותה סיבה. הוא זוהה בידי השניים כחשוד, והם ביצעו איגוף ללכידתו. הקצין, שלא ידע במי מדובר, חש מאוים, פתח לעברם באש - והרג את שניהם. מפקד זרוע היבשה, אלוף תמיר ידעי, צפוי למנות צוות מומחים בראשות קצין בכיר כדי לתחקור התאונה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully