בנט מצופף שורות בקואליציה לקראת הקרב על התקציב: "התנהלו באורך רוח"

טרם עלייתו למטוס בדרכו לוועידת האקלים בסקוטלנד, ראש הממשלה מסר הצהרה פוליטית ופנה לשותפות הקואליציוניות בניסיון להרגיע את הרוחות. "זה יהיה שבוע הפייקים הגדול, אין משהו שהאופוזיציה לא תעשה כדי להפיל את הממשלה". הליכוד: "בנט לא עובר אפילו את אחוז החסימה"

31/10/2021
בווידאו: רה"מ נפתלי בנט עם המראתו לועידת האקלים בגלזגו (צילום: עומר מירון/ לע״מ)

ראש הממשלה נפתלי בנט המריא הערב (ראשון) לוועידת האקלים בגלזגו שבסקוטלנד בהשתתפות נציגים מכ-200 מדינות. אולם טרם המראתו, התעלם בנט מהסוגיות הבוערות לשמם מתכנסת הוועידה. ראש הממשלה התייחס לנושא התקציב שצפוי לעבור בהמשך השבוע. "אנחנו צפויים לשבוע משוגע שיילך וייעשה פרוע יותר ככל שתתקרב ההצבעה על התקציב".

"מרגע שהתקציב יעבור, זה יקנה יציבות רבת שנים לממשלה", אמר בנט. "המשמעות לאופוזיציה זה התפרקות והם מבינים את זה והם נואשים. הם רוצים להפיל את הממשלה וללכת לבחירות חמישיות. זה יהיה שבוע הפייקים הגדול. אין משהו שהם לא יעשו כדי להפיל את הממשלה. חבל להם על המאמץ, התקציב יעבור".

"אני מבקש מחברי הכנסת של הקואליציה להתנהל באורך רוח. השבוע הזה ייגמר בתקציב שיעבור".

עוד בוואלה!

ועידת האקלים בגלזגו יוצאת היום לדרך: "רגע האמת של העולם"

לכתבה המלאה
"התקציב יעבור". בנט(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית, חיים צח)

בנט הבהיר כי התקציב יעבור "כיוון שמדינת ישראל זקוקה ליציבות. התקציב יעבור כי המדינה זקוקה לניהול טוב ורגוע. התקציב יעבור כי אף אחד לא רוצה לסחרור הבחירות האינסופיות. אני מותיר מאחוריי את מדינת ישראל שהשתלטה על הקורונה, על זן הדלתא. המדינה בשליטה, המדינה בצמיחה כלכלית של 1.7% - זו הצמיחה הכלכלית הגדולה מזה שנים רבות".

מהליכוד נמסר: "הדבר היחיד שממשיך להתנפץ לרסיסים זה המעמד הציבורי של בנט שממשיך להתרסק. בנט לא עובר אפילו את אחוז החסימה. יותר נמוך מים המלח".

ועידת האקלים של האו"ם בגלזגו שבסקוטלנד תיפתח היום בהשתתפות נציגים מכ-200 מדינות, שיתכנסו כדי לדון בדרכים לצמצום פליטות גזים מזהמים ובהצלת כדור הארץ. מדענים מזהירים כי מנהיגי העולם חייבים לנקוט צעדים דרסטיים כדי להימנע מקטסטרופה סביבתית לאור ההתחממות הגלובלית שנגרמת משימוש בדלקים מאובנים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully