הח"כים התלוצצו על התקלה העולמית: "אפילו ראש הממשלה שיקר בלי וואטסאפ!"

התקלה ברשתות החברתיות שארעה אתמול לא פסחה גם על משכן הכנסת, וסיפקה חומר להתבדחויות בין הח"כים במהלך דיון בוועדת הכספים יום לאחר מכן. "אתמול בלי הוואטספים, פייסבוקים, מה שהלך במליאה", תהה אחד - "אנשים דיברו!", אישר השני. "אנשים לא דיברו, הם צווחו!"

05/10/2021

התקלה העולמית שאירעה אמש (שני) ברשתות החברתיות פייסבוק, וואטסאפ ואינסטגרם, לא פסחה מעל משכן הכנסת. היום, בשיאו של דיון בוועדת הכספים, העבירו חברי הכנסת את החוויות מהלילה האחרון בו נאלצו להתנתק גם הם, כמו רבים בעולם, מהרשתות שמעסיקות אותם לא מעט.

ח"כ רם שפע עקץ במהלך הדיון ואמר כי "לא היו רשתות חברתיות אתמול, אז ניר ברקת פספס", כשהגיב לביקורת שהשמיע ח"כ יואב קיש מהליכוד נגד מפלגת ישראל ביתנו ויו"ר הוועדה ח"כ אלכס קושינר. בתגובה, ח"כ ינון אזולאי מש"ס סיפר כי נכח באירוע שבו "ראיתי משהו מדהים", כלשונו. הוא הסביר: "בדרך כלל אני מדבר עם עצמי, אבל מה היה מדהים שם? כולם מדברים אחד עם השני! אמרתי 'מה קרה?' העולם השתנה. אנשים היה להם כיף, היו רגועים. אבל אז קמתי בבוקר ושוב העולם השתנה, לא יודע מה קורה".

"יכול להיות שחלמת", אמר לו בתגובה ח"כ קושינר, וח"כ ניר אורבך מימינה הוסיף: "הוא (אזולאי) אומר 'היו רגועים'... הוא לא היה במליאה אתמול בלילה". ח"כ אזולאי הוסיף: "מה זה? בלי וואטסאפ, בלי פייסבוק", וח"כ קושינר החל לתאר את מה שהתחרש במליאה: "אתמול בלי הוואטספים, פייסבוקים, מה שהלך במליאה...".

עוד בוואלה!

שיבושים ברשתות הפופולריות: תקלה עולמית בוואטסאפ, פייסבוק ואינסטגרם

לכתבה המלאה
גנץ ולפיד, בנט ממליאת הכנסת. דני שם טוב, דוברות הכנסת
"אפילו ראש הממשלה שיקר בלי וואטסאפ!". גנץ ולפיד(צילום: דוברות הכנסת, דני שם טוב)

ח"כ שפע הצטרף שוב לשיחה וטען: "היה גדול!", וח"כ אזולאי תיאר את האירוע: "אנשים דיברו". ח"כ קושינר קטע את דבריו: "אנשים לא דיברו - אנשים צווחו! אנשים הטרילו, מה הם לא עשו...". לסיום ניצל ח"כ אזולאי את האווירה הקלילה בוועדה כדי למתוח ביקורת על ראש הממשלה נפתלי בנט גם בהקשר התקלה העולמית שאירעה, וחתם את הדברים: "אפילו ראש הממשלה שיקר בלי וואטסאפ!".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully