ג'וב חדש: נשיא המדינה לשעבר ריבלין ימונה לנשיא חברת "אלקטריאון"

מהחברה, העוסקת בפיתוח טכנולוגיה להטענת רכבים חשמליים, נמסר כי ריבלין הצטרף אליהם "על מנת לחתור להגשמת המשימה הבאה שלו: מלחמה בהתחממות הגלובלית". "אלקטריאון" נסחרת בבורסה בתל אביב ונמצאת במהלך שורה של פיילוטים ושיתופי פעולה באירופה

08/08/2021

נשיא המדינה לשעבר, ראובן ריבלין, ימונה לנשיא חברת "אלקטריאון", העוסקת בפיתוח טכנולוגיה להטענת רכבים חשמליים - כך נמסר היום (ראשון) בהודעת החברה. אלקטריאון", הנסחרת בבורסה בתל אביב, נמצאת במהלך שורה של פיילוטים ושיתופי פעולה בשוודיה, גרמניה, איטליה ובתל אביב ומתכוונת להתחיל פרויקטים מסחריים בקרוב.

בהודעת החברה נמסר כי ריבלין בחר להצטרף לשורותיה "על מנת לחתור להגשמת המשימה הבאה שלו: מלחמה בהתחממות הגלובלית, ופעילות למען עתיד איכות הסביבה של האנושות".

עוד בוואלה!

הרצוג הושבע לנשיא ה-11 של ישראל: "הפצעים שנפערו בחברה שותתי דם. עלינו להתחיל לתקן"

לכתבה המלאה
ראובן ריבלין מקבל תואר דוקטור של כבוד מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, 18 ביולי 2021. איל גזיאל, אתר רשמי
ג'וב חדש. ריבלין(צילום: אתר רשמי, איל גזיאל)

עוד הוסיפו כי בתפקידו כנשיא החברה הוא יקדם שיתופי פעולה עם ממשלות וחברות גלובליות ואת חשיפת הטכנולוגיה למקבלי החלטות ברחבי העולם בדגש על השוק האמריקני.

בתחילת החודש הקודם, ריבלין סיים את תפקידו כנשיא ה-10 של ישראל, ויצחק הרצוג נכנס הושבע לתפקיד במקומו. לאחר כהונתו סיפרו בסביבתו, כי ריבלין מעוניין למצוא מסגרת דרכה יוכל לעסוק בנושאי קיימות וחדשנות סביבתית. במקביל, הוא שוקל גם לחזור לעבר ולשורשיו בעולם המשפטי, ולשמש בורר או מגשר בסכסוכים משפטיים בעלי השלכות לאומיות. בין לבין, הוא גם שוקד על כתיבת ספר זכרונות.

  • ראובן ריבלין
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully