לאחר שאפסו הסיכויים לאתר ניצולים: משלחת צה"ל למיאמי חוזרת לישראל

כשבועיים לאחר שהגיעה לאתר הקריסה, חוזרת המשלחת של צה"ל בפיקודה של החטיבה הסדירה של פיקוד העורף לארץ. לפני שלושה ימים הוחלט על הפסקת מאמצי החילוץ והחלו מאמצי השיקום. זאת, בשל "אפס תקווה" למצוא ניצולים. בתוך כך, מניין ההרוגים באסון עלה ל-86

  • ארה"ב
  • צה"ל

משלחת צה"ל עוזבת היום (ראשון) את אתר קריסת הבניין בעיירה סרפסייד במיאמי וחוזרת ארצה. זאת, לאחר כשבועיים בהם שהתה במקום כדי לסייע לצוותים המקומיים לאתר ניצולים.

יותר משבועיים לאחר הקריסה, וכשאפסו הסיכויים לאתר ניצולים, ערכו חברי המשלחת של צה"ל בה לקחה חלק החטיבה הסדירה של פיקוד העורף, טקס פרידה במקום, כשבידם פרוס דגל ישראל. המשלחת כללה מהנדסים מנוסים בטיפול אתרי הרס מיחידת החילוץ, כמו גם קציני אוכלוסיה שסייעו לקהילה היהודית המקומית.

לפני שלושה ימים, הצוותים הפועלים באתר קריסת המבנה באזור מיאמי הפסיקו את משימות החיפוש וההצלה והם מתמקדים עתה במאמצי השיקום, זאת בשל "אפס תקווה" למצוא ניצולים. צוותי החילוץ אמרו כי קורבנות רבים נמצאו במיטותיהם.

עוד בוואלה!

בשל החשש מהסופה "אלזה": שרידי הבניין שקרס במיאמי הופלו באופן מבוקר

לכתבה המלאה
אפסו הסיכויים למצוא ניצולים. משלחת פיקוד העורף במיאמי (צילום: רויטרס)
משלחת צה"ל חוזרת ארצה מאתר האסון במיאמי (דו"צ)

בתוך כך, מניין ההרוגים באסון עלה ל-86, מתוכם זוהו 62 קורבנות. ראש עיריית מיאמי דניאלה לוין מסרה אתמול כי 43 בני אדם עדיין מוגדרים כנעדרים. "המספרים עדיין נזילים ועלולים להשתנות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully