ועדת השחרורים הסכימה לשחרורה המוקדם של ציפי רפאלי מהכלא

אמה של הדוגמית בר רפאלי מרצה 16 חודשי מאסר בכלא נווה תרצה, לאחר שהורשעה בפרשת עבירות המס של בתה. כעת ועדת השחרורים החליטה כי היא תשוחרר תחת תנאים מגבילים טרם המועד שנקבע

13/04/2021
בר רפאלי (ניר פקין)

ועדת השחרורים לאסירים הודיעה היום (שלישי) כי היא הסכימה לשחרורה המוקדם של ציפי רפאלי, אמה של הדוגמנית בר רפאלי שהורשעה בפרשת עבירות המס של בתה. על רפאלי נגזרו 16 חודשי מאסר והיא החלה לרצות את עונשה בספטמבר 2020.

לפי ועדת השחרורים, רפאלי תשוחרר תחת תנאים מגבילים שיכללו בין היתר חובה להתייצב במשטרה אחת לשבועיים, התנדבות פעמיים בשבוע במרכז "אלאור מעל"ה" המסיע לילדים ונערים אוטיסטים וכן היא תשהה במעצר בית בכל לילה מ-22:00 עד 06:00.

עוד בוואלה!

האישום החריג שהוביל למאסר: מאחורי הסדר הטיעון עם ציפי ובר רפאלי

לכתבה המלאה
ציפי רפאלי ובר רפאלי בהשמעת גזר הדין(צילום: פלאש 90, .אבשלום ששוני\ פלאש 90)

ציפי רפאלי ובתה החלו להיחקר בדצמבר 2015 ברשות המיסים, בחשד שבר רפאלי קיבלה "הנחות סלב" ולא שילמה מס עליהן, ובחשד שהציגה מצג שווא כאילו מרכז חייה אינו בישראל, מתוך מטרה לחמוק מתשלום מס הכנסה על עבודות מחוץ לישראל.

בפרקליטות החליטו להעמידן לדין, בכפוף לשימוע. במקביל, בית המשפט המחוזי דחה ערעור של רפאלי על קביעתו של פקיד השומה שבשנים 2009-2010 מרכז חייה היה בישראל, וכתוצאה מכך היא חויבה במס הכנסה על הכנסות בסך 16 מיליון שקלים בשנים אלה.

רפאלי ערערה על פסק דין זה לבית המשפט העליון, ובהסדר טיעון עם הפרקליטות הוסכם כי בר רפאלי תמשוך את ערעורה, וציפי רפאלי תיכנס לכלא ל-16 חודשים ושבר רפאלי תרצה תשעה חודשי עבודות שירות, ועל כל אחת מהן יוטל קנס של 2.5 מיליון שקלים.

  • ציפי רפאלי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully