פחית השתייה הסגירה: בן 16 חשוד ברצח חברו ללימודים

במשטרה חושדים כי אחמד אבו ראס נרצח בידי נער אחר שלמד עמו בביה"ס. השניים היו מעורבים בקטטה כחודש לפני התקרית בה דקר אותו למוות והותירו להתבוסס בדמו. לאחר מכן, הוא נמלט לבית המשפחה והסגיר את עצמו - אך לא הודה. טביעות נעליים ופחית שתייה הובילו להפללתו

04/01/2021
בווידאו: משפחתו של הנער מעילוט שנרצח מוחה על חוסר הביטחון במגזר (צילום: אלי אשכנזי)

המשטרה הודיעה היום (שני) כי הצליחה לפענח את הרצח של הנער אחמד אבו ראס בקטטה לפני כחודש בכפר עילוט שבצפון. החשוד במעשה הוא תושב האזור בן 16 שלמד עם אבו ראס באותו בית ספר. לפי החשדות נגדו, הוא דקר את הנרצח לאחר שפגש אותו בשעות הערב ברחוב ראשי בכפר והותיר אותו במקום להתבוסס בדמו.

פרקליטות מחוז צפון צפויה להגיש נגדו כתב אישום לצד בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

לפי המשטרה, הרקע לרצח הוא סכסוך ממושך בן משפחות הנרצח והחשוד, המתגוררות באותו רחוב בעילוט. בעקבות זאת, היו מעורבים השניים בקטטה שקדמה לרצח - כחודש לפני המעשה, שאירע גם הוא במהלך קטטה.

לאחר הרצח, נמלט החשוד לבית משפחתו והסגיר את עצמו כעבור שעות, עם התגברות המצור המשטרתי עליו, אולם בחקירתו הוא לא הודה בחשדות שיוחסו לו.

עוד בוואלה!

דוד הנער שנדקר למוות בעילוט: "אין ביטחון. איפה אנחנו חיים?"

לכתבה המלאה
הותיר אותו להתבוסס בדמו. הנער אחמד אבו ראס(צילום: אתר רשמי, -)

עם התקדמות החקירה, הצליחו חוקרי המשטרה לאתר ראיות מפלילות, בהן כלי הרצח, שאותר בבית משפחת החשוד, ועליו טביעות DNA של הקורבן וטביעת אצבע של החשוד. כמו כן, נמצאו סימני דם של הקורבן על נעלי החשוד.

בשיחה עם וואלה! NEWS לאחר הרצח, הביע דודו של הנרצח עמראן מוסלח תסכול מרמת הביטחון האישי במגזר הערבי, כשביכה את מות אחיינו.

"תסתכלי כמה משפחות שכולות מתחילת השנה עד היום. כמה מקרים שהמשטרה חקרה את מקרה הרצח ולא תפסו את הרוצח. אין, אין, אין ביטחון", אמר אז הדוד. "כל האזור. כשילד בן 16 שיוצא מהבית שלו 60-50 מטרים ולא חוזר לבית - איפה אנחנו חיים? זה בעולם השלישי לא קורה".

הביעו תסכול לאחר הרצח. משפחתו של אבו ראס, בחודש שעבר(צילום: אלי אשכנזי)

אחמד אבו ראס בן ה-16 מעילוט נדקר למוות בקטטה בין שתי קבוצות נערים ביישוב לפני כחודש - והותר ברחוב כשהוא מתבוסס בדמו. הוא הובא לבית החולים בנצרת במצב אנוש, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

  • משטרת ישראל
  • עילוט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully