חשד לפשע שנאה: טרקטור הוצת וכתובות רוססו בשני כפרים באזור שכם

כוחות משטרה וצה"ל נכנסו לכפר עוריף, שם על פי החשד אלמונים העלו באש כלי רכב. בכפר סמוך נכתב על גדר גן ילדים "לכו לאויב" ו"עם ישראל חי". תג מאיר: "לא צריך להיות חוקר שב"כ כדי להבין שחוליות הטרור היהודי הגיעו לנקום את הפינוי ביצהר"

יניר יגנה ויפעת רוזנברג
13/08/2020
בווידאו: רעולי הפנים מיידים אבנים לעבר לוחמי מג"ב ביצהר (דוברות משטרת ישראל)

טרקטור הוצת הלילה (חמישי) וכתובות רוססו בכפר עוריף באזור שכם. לכלי הרכב נגרם נזק כבד, ובמחצבה בה נמצא נכתב "הרס מביא חורבן".כוחות משטרה וצה"ל מתארגנים בשעה זו לכניסה לכפר.

במקביל, בכפר יאסוף השכן ניזוקו ארבעה כלי רכב ורוססו כתובות על גדר גן ילדים, בהן נכתב "לכו לאויב" ו"עם ישראל חי".

ריסוס כתובת בכפר עוריף, הלילה(צילום: אתר רשמי, ללא)

אתמול כוחות מג"ב הגיעו אל יצהר, הסמוך אף הוא לשכם, לפינוי מבנים בלתי חוקיים. בתגובה עשרות מתנחלים תקפו את השוטרים, שפינו שני אוהלים, סככה ומבנה מעץ שהוקמו באופן בלתי חוקי במקום. המתפרעים השליכו אבנים ובקבוקי צבע לעבר השוטרים, וכתוצאה מכך שוטרת נפצעה באורח קל.

הכוח שהותקף על ידי המתפרעים, חלקם רעולי פנים שאף ניקבו צמיגים של רכבי מג"ב, הזעיק כוחות נוספים למקום, והשוטרים עשו שימוש באמצעים לפיזור הפגנות. המשטרה מסרה כי "מדובר באירוע אלימות חמור כלפי הלוחמים שעסקו לפנות בוקר יחד עם המנהל האזרחי בהריסה של שלושה מבני עץ שהוקמו באופן בלתי חוקי במאחז שבח הארץ הסמוך ליצהר. ההריסה הסתיימה".

עוד בוואלה!

שוב תקרית אלימה ביצהר: מתנחלים יידו אבנים והשליכו צבע על שוטרי מג"ב

לכתבה המלאה
רכב שניזוק בכפר יאסוף(צילום: אתר רשמי, מתנדב בצלם, מוחמד סאיל)
ריסוס כתובת בכפר יאסוף(צילום: אתר רשמי, מתנדב בצלם, מוחמד סאיל)

מפורום "תג מאיר", הנלחם בפשעי שנאה, נמסר כי "עוריף וכפר יאסוף נמצאים במרחק של 7-1 ק"מ בקו אווירי מיצהר. לא צריך להיות חוקר שב"כ בכדי להבין שחוליות הטרור היהודי הגיעו מאחד המאחזים הסמוכים ליצהר בכדי לנקום את הפינוי של אתמול. עד מתי תימשך ההתעללות בתושבים הפלסטינים ללא תגובה הולמת של ממשלת ישראל?".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully