קיבלה מייל מאביה עשרה חודשים לאחר מותו עם בקשה מפתיעה

אלייסה מנדוזה קיבלה ביום בהיר מייל מאביה על אף שהוא מת כבר עשרה חודשים. רק לאחר יומיים היא העזה לפתוח את המייל וגילתה בקשה מיוחדת שריגשה אותה עד דמעות

19/06/2020
מערכת וואלה!News

אלייסה מנדוזה, תושבת מנילה, סיפרה כי אביה שלח לה מייל - עשרה חודשים לאחר מותו. בשיחה עם ה"דיילי מייל", סיפרה אלייסה שאביה נפטר בשנת 2019 ותיזמן מבעוד מועד מייל שיישלח ממנו חודש לפני חגיגות יום הנישואים ה-25 שלו עם אמה. מתברר שהאב המנוח שלח הוראות מפורטות לבתו כיצד לחגוג את יום נישואיהם ואפילו שילם מראש לחנות פרחים שתשלח לאשתו פרחים מדי שנה למשך כל השנים הבאות - ביום הולדתה שב-19 באוגוסט, ביום האהבה וביום הנישואים שלהם.

אלייסה סיפרה כיצד אביה, בינג, תכנן את חגיגות "חתונת הכסף" לפני מותו, לאחר שידע כי הוא סובל ממחלת כליות כרונית ויתכן שלא ישרוד עד אז. בשיחה עם "בורד פנדה", חשפה אלייסה שכמעט קיבלה התקף לב כשקיבלה פתאום מייל מאביה במאי 2020 ופחדה לפתוח את ההודעה. רק יומיים לאחר מכן היא קיבלה אומץ לפתוח את המייל ולגלות מה אביה רוצה. היא גילתה שמדובר בבקשה האחרונה שלו: למלא אחר הנחיות ברורות כדי שאמה, ג'וג'י, תזכה לחגיגות יום הנישואים של חלומותיה - גם אם הוא אינו שם לצידה.

עוד בוואלה!

זה אמיתי?! הרגע המצמרר בו גופה מנופפת לשלום מתוך הקבר

לכתבה המלאה
השאיר הנחיות לחגיגות יום הנישואים שלהם למרות שהוא כבר לא בחיים(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)
הבת קיבלה מייל ופחדה לפתוח אותו במשך יומיים(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)

אלייסה פרסמה את ההודעה של אביה בפייסבוק וכתבה: "לפני שלושה שבועות קיבלתי מייל מתוזמן מאבא שלי. בהתחלה פחדתי לפתוח אותו מכיוון ש... אתם יודעים, מי לא היה מפחד לקבל ולפתוח מייל ממישהו שהלך לעולמו לפני עשרה חודשים? יומיים אחרי שראיתי את ההודעה, החלטתי לפתוח את המייל ולא יכולתי להאמין למה שקראתי. האהבה של אבי לאמי בהחלט לא ניתנת לתיאור במילים".

"הוא תכנן הכל", היא סיפרה, "הוא אפילו יצר קשר ושילם מראש לחנות פרחים שתשלח פרחים לאמי לכל השנים הבאות בכל אירוע חשוב בחייה. במייל היה גם מכתב שהוא כתב לאמא שלי ובו כל מה שהיא הייתה צריכה לשמוע ממנו כדי להרגיש טוב יותר. הוא פשוט חשב על הכול. הם היו אמורים לחגוג את יום נישואיהם ה-25 השנה אך לאלוהים היו תכניות אחרות. למרות שהוא כבר לא כאן, הוא הצליח להפתיע ולשמח את אמא שלי. אפילו המוות לא עצר בעדו".

חגגה את יום הנישואים ללא בעלה - אך עם כל מה שהוא השאיר בשבילה(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)
הוא השאיר הנחייה לשלוח לה פרחים בכל תאריך חשוב בחייה(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)

אלייסה הסבירה כי אביה אפילו בחר פרחים שהיו בעלי משמעות מיוחדת לסיפור האהבה שלהם. היא אמרה ל"דיילי מייל" שהיא לא יודעת לעוד כמה שנים הפרחים ימשיכו להישלח לכתובתה, מכיוון שחנות הפרחים "נשבעו לשמור על סודיות". אלייסה עבדה כל הלילה כדי לוודא שכל ההנחיות של אביה ימולאו. בין היתר הוא ביקש ממנה לקחת את אמה לכל מסעדה שתבחר - או להזמין הביתה כל מה שתרצה לאכול.

הוא שלח לה פרחים(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)
וביקש להזמין עבורה את המנה האהובה עליה(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)

היא הוסיפה: "עקבתי אחר כל ההוראות של אבי. התחלנו להפתיע את אמא בשעה 23:00 בלילה אתמול וסיימנו בשעה 5:30 בבוקר, בדיוק רגע לפני שעון המעורר שלה (6 בבוקר). למרות שלא ישנתי דקה, השמחה שראיתי בפניה של אמי הייתה שווה את זה". אלייסה סיכמה: "כמובן שאמא שלי בכתה כי היא מתגעגעת לאהבת חייה אבל יכולתי לראות כמה שימחה הכל גרם לה, כי היא ידעה שזו מתנה מאבא שלי. יום נישואין 25 שמח, אמא ואבא! אני אוהבת אתכם ואוהב אתכם לנצח".

קטעים מהמייל שקיבלה:

קיבלה מייל מאביה המנוח עם הוראות לחגיגות יום הנישואים(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)
קיבלה מייל מאביה המנוח עם הוראות לחגיגות יום הנישואים(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)
קיבלה מייל מאביה המנוח עם הוראות לחגיגות יום הנישואים(צילום: צילום מסך, Alyssa Mendoza)
  • זוגיות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully