מנכ"ל הדסה פרופ' רוטשטיין עבר אירוע מוחי קל, וישוב לעבודתו בקרוב

רוטשטיין אושפז בבית החולים שיבא שבתל השומר לאחר שעבר אירוע מוחי בסוף השבוע, ומטעמו נמסר כי "הדרך עוד ארוכה וזה לא הרגע לנוח". בהודעה שפרסם בית החולים על מצבו נמתחה ביקורת על התנהלות המדינה: "השבועות האחרונים רוויי הדחק, אל מול עמדת המדינה היו קשים מנשוא"

צילום: רוני כנפו, עריכה: ניר חן

(בווידאו: בתי הספר בירושלים ובדרום נפתחים לאחר מקרי הקורונה)

מנכ"ל בית החולים הדסה, פרופ' זאב רוטשטיין עבר אירוע מוחי קל ואושפז ביום שישי בבית החולים שיבא שבתל השומר, אליו הובהל. מבית החולים נמסר כי מצבו של רוטשטיין טוב וכי הוא ישוב אל משמרתו כבר בימים הקרובים. "הדרך עוד ארוכה וקשה וזה עדיין לא הרגע לנוח", נמסר מטעמו של פרופ' רוטשטיין.

בבית החולים העבירו ביקורת על התנהלות המדינה בהודעתם על מצבו של פרופ' רוטשטיין. "אין ספק שהשבועות האחרונים רוויי הדחק, אל מול עמדת המדינה באשר לצורך להסדרת תפקוד ותקציבי בתי החולים הציבוריים היו קשים מנשוא, בעיקר בזיכרון הקצר אל פעילות צוותי בתי החולים שנאבקו במגיפת הקורונה ויכלו לה, והופתעו מהזיכרון הקצר של נציגי המדינה".

עוד בוואלה!

מתה מפצעיה תושבת רהט ההרה, שבעלה חשוד כי היכה אותה

לכתבה המלאה
"עדיין לא הרגע לנוח". פרופ' רוטשטיין (צילום: מגד גוזני)

פרופ' רוטשטיין, שביולי ימלאו לו 70, מונה לתפקיד מנכ"ל הדסה לפני כחמש שנים, ונכנס לתפקידו בינואר 2016. לפני כן כיהן במשך למעלה מעשור כמנכ"ל המרכז הרפואי שיבא תל השומר, ושימש בתפקידים בכירים שונים בבית החולים במשך 26 שנה קודם לכן. הוא נעתר להצעת ליצמן להתמנות לתפקיד למרות שאמור היה לצאת לגמלאות שנתיים לאחר מכן.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully